jetta mk2

jetta mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
znam da nije,al me to sada puca,al kada polozim fino cu ja voziti,jer tad me nije strah policije:D jos 10 mjeseci koji ce se razduziti ja mislim ko 10 godina
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
ma kad polozim druga je prica,onda mogu kud ocu i fino voziti,ovako sam ogranicen i policijom i roditeljima,par puta smo jedva umakli od policije,pa tako se iživim kud mogu,a inace bi laganini:cool:

razumijem te brate i meni je isto 300m od kuce ni metra dalje i nazad
 
Član
nema cole gazda si pravi.....nemozes civjeku prebrojat auta u dvoristu..... :icon_biggrin:

nije los taj sony HU,samo pazi mom prijetelju iz glofa II ukrali isti takav u sred bijela dana.... :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
jedno virjeme sam ga stalno vadio,al izvadim ga i sada cesto,al odavno nisam cuo da su ukrali nekome nesto u nas,barem od poznanika,a sto se tice kupovine druge jette sad sam sa starim pricao,rekao je vidit cemo js,ne smijem mu prkositi
 
Član
brate izivis se malo na pisti ..ti bar imas gdje..a ja mogu jedino se izivit po dvoristu napred nazad :lol::lol: ..al je zato s motorom show ...
 
Član
a drug znam da nije to to ...ti bi malo da sjeces krivine .i uljeces u zavoje .. :lol: .. ja sa autom nesmijem divljat..stari ga pazi ko kap vode na dlanu ..kad bi ga okrzno nebi mi se dobro pisalo ..jucer sam s motorom od 50ccm s drugom isti motori njegov malkice brzi ..vise razradjen..12km za 8,3 min spicio ..malo krivina... brate adrenalina puca pravo:lol::lol:
 
BHT Ovisnik
normalno sve,samo dzekove ako imas i sve radi besprekorno,samo sinoc kad sam udario bilo se sj*alo,alradi sve:cool:
 
Član
Pa pošto kod nas nije turbo dizel,a ovaj obrtomjer ide na turbinu,samo te pitam kako ti radi ako nemaš turbine,i gdje je skopčan provjeri pa mi javi..pozzz:cool:
 
Član
bad_look je napisao(la):
Pa pošto kod nas nije turbo dizel,a ovaj obrtomjer ide na turbinu,samo te pitam kako ti radi ako nemaš turbine,i gdje je skopčan provjeri pa mi javi..pozzz:cool:

ja mislim da obrtomjer ide na alternator
 
Član
bad_look je napisao(la):
Pa pošto kod nas nije turbo dizel,a ovaj obrtomjer ide na turbinu,samo te pitam kako ti radi ako nemaš turbine,i gdje je skopčan provjeri pa mi javi..pozzz:cool:

nekopca se na turbinu ,kopca se na altenator ,ali treba ti altenator od turbo dizela
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top