jetta mk2

jetta mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ja ne pamtim kad sam kod sebe vidio ovako kazaljku na rezervoaru:lol:
sto ti se grije ovako cole,to mora da je dizel krsh:D
 
BHT Ovisnik
1.6 diesel,more on jos,a to se malo bila upalila kako je bilo uzbrdo a vidis i sam koliko ide za dizela i ne upalila se :D al za jednog dizela obicnog dobro ide:cool:
 
Član
Heheh jaka je ali nemoj je forsirati stari ce te ranit bude li joj nesto :icon_smile: i nemoj skidati parking senzor (kuku) ona je glavna!
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Heheh jaka je ali nemoj je forsirati stari ce te ranit bude li joj nesto :icon_smile: i nemoj skidati parking senzor (kuku) ona je glavna!

:lol::lol::lol:
pregrija ti nju:lol:
jel bilo,crn dim nazad,bijeli dim ispod haube:lol:
a eto,ako puno ne laze,fino ide;)
 
BHT Ovisnik
u mene na navigaciji pise samo 5km/h manje neg na satu,a motor je stvarno ocuvan,nepusta daska dima:cool: a ima euro kuka,samo se skine,dobra stvar,a kuka nas je par puta spasila sazada:cool:
 

LSD

Član
Moj stari ima jetu mk2-39kw i kako radi u austriji(shofer) normalno putuje s njom i kaze da je gonio 160 na autobanu,ja sa istu uspio nagurat na 145 na magistrali Tuzla-Lukavac!:icon_biggrin:
 
Član
jarane fino ide...al navigacija uvjek prikazuje 5-10 km/h manje vise ...zavisi negdje ne moze da uhvati satelit pa kad uhvati onda ga navigacija naleti po gasu :D:D: :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top