Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

70 KM je nova sa sinom i zmigavcima, toliko sam ja placao kad sam svoju na golfu sjeb'o :D
 
Član
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

almir_gr je napisao(la):
70 KM je nova sa sinom i zmigavcima, toliko sam ja placao kad sam svoju na golfu sjeb'o :D

toliko je duboka, ova je jeftinija :)
ja sam svoju dao za 20km..
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

ma necu novu,nac cu samo plastiku ako prodavali,ispravio sam sinu,a majka kaze jesi to poceo rusit kucu sto fasada nije po mojoj zelji hahah sreca nje tu fasada,dole gdje garaza ce ici kamen,stari bi me ubio hahah :D
da je skuplje il lakirano vise bih pazio,al sredit cu vo,cim otopli vjerovatno je lakirati :)
 
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

funky je napisao(la):
toliko je duboka, ova je jeftinija :)
ja sam svoju dao za 20km..

Ne znam sad, toliko sam ja platio novu prije 2 godine, tad je duboka bila oko 130 KM nova ako se dobro sjecam, nije mi padalo na pamet toliko para davat, odmah moram i zadnju uzet, a bila je oko 100 KM.
 
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

aj bjez tamo...nesto te krenulo....ja sam 2 puta kapiu skinuo sa baglama a autu nista....a brat prosle godine 5 saobracajki sa fiatom....i nakod ove zadnje ga prodaje:D
hehehehe..prodaji i ti
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

:lol: ma dobro je sada,sluzi ona mene pravo od kada sam sve rijesio,eto jedino sad,inace malo zesce uđem pred kucu,sad se nesto zamislio i pljas:D
ja cu nju lakirati pa cemo vidjeti dalje dal gti-a stavljati ili vozati jos malo pa uzimati novije:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

da sam mislio ne bih udario:D
mada i ovo vrijeme,danas je bilo 20°C neznas vise kud udaras,vruce-hladno,ubije u glavu:D

evo jos jedna,samo je ovdje sina ispravljena:D
fotografija0158w.jpg
 
Član
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

aj priznaj, jesi pio il si fumao, pa nisi utrefio garazu :D :D :lol:
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

:lol::lol::lol: bas prijatelju govorim,a to i je najcrnje,hajd razumio bih da pijem i sl.,alkohol ne pijem ni kada ne vozim ili da je noc pa da se zabijem nego u 2 sata u po dana trefim hahaha:lol:

a nisam ni mislio u garazu,tu pred garazu parkiram po danu :D
 
Član
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

Znam koga ću zvati kad bude trebalo nešto porušiti.:D

Jebaji ga, bar nije ništa strašno.;)
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

da sam neoprezan il smotan nisam,utjerat cu ga bilo gdje u sirini auta i izaci gdje treba,al ovdje nisam ni ja svjestan,uvijek uđem malo brze,al sad:D
sutra odo odmah viditi na otpat branik :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top