Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Jetta Mk2 Coupe

heh dobar si,ja sam prosle god kad sam nanovo lakirao branike otisao u grad prvu noc,da se parkiram uz zgradu roknem branikom xD hahaha Al hajd nije nista strasno bilo,manja steta je bila neg u tebe xD Sta ovo nema tuninga vise??? prosle si godine bio vise zagrijan
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

prosle godine jos nisam imao polozeno pa zarađeni novac ulagao u auto,sada kada sam polozio ode sve u gorivo,svakodnevno redovne rute pređem 50km + ostalo vozanje,sve o mom trosku,tako da ne ulazem vise,a starije je auto ,neudobno,vjerovatno cu lakirati sada cim malo otopli pa onda pred ljeto prodati dok skupim jos novca i traziti sto god novije i jace:icon_smile:
 
RE: Jetta Mk2 Coupe

Cole... moja preporuka je da komolet tablicu nalijepis sa dvostranom trakom, da ti nebi gdje spala... jer ces lijepiti za plastiku...:icon_confused:
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

kupim u ponedjeljak traku i ponovo zaljepim:cool:

masku od novije tipe ne bih na ove plitke branike,nit bi majka dala da skidam s njene,neka je ovako kako jeste:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

tablicu nisam ni skidao da ponovo lijepim,razlog: nemogu je skinuti:lol::lol:

jucer malo supao bezze na caraudio.ba kad vidim zvucnici ALPINE za tablu 150w 20RMS,pitam muhe ima li,ima,odmah mi poslao,jutros ih preuzeo i ubacio,hvala MUHA:cool:

img0290cb.jpg


img0285e.jpg


prije naprijed nisam imao nikakve zvucnike jer nemam panele,samo u tabli neke stare tek tako kad vozim nekog starijeg pa samo malo da se cuje,sada je ovo dobro:cool:


evo par friških slika tek tako:icon_smile:

copyofimg0156.jpg


copyofimg0154.jpg


img0117yb.jpg




i ovdje se vidi strašna 1.6d mašinerija:D
aaaaaaaaaabp.jpg


kupio sam i folije tamnije za auto,oko 70% pa cu ovih dana kada imao vremena ove poskidati i na novo zatamniti auto,opet komplet i naprijed i nazad,za sada nisam nikada problema s policijom imao,sada kada bude tamnije budemo videli :)



cekam malo toplije vrijeme pa da je malo osvježim novim lakom:123:
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

odo i ja u fotoćunere:D

tu je i dalje LG,snimim video,nitko dok ne cuje ne vjeruje da LG onako dobro udara,neki su mislili da je woofer,a tada ga nisam ni imao:icon_biggrin::icon_biggrin:
imam pioneer woofer i player
MAC AUDIO pojacalo
LG četverosistemce
ALPINE dvosistmce
:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

50km,s dostavom 60km me doslo,al vidim ti si iz SA,tako da je 50 :)
 
RE: Jetta Mk2 Coupe

Svaka cast Jetta je extra :) 2 vrata :) mnogo je dobra za tuning :) nego,stavi joj duboke branike valjali bi :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top