Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Jetta Mk2 Coupe

Dobro izgleda skroz posebno mi se naprijed visina sviđa, koje su ti naprijed operuge??pozzz
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

hehe hvala :D

naprijed su opruge 60mm,ovako se na slici bas i ne vidi da je vele spustenija od golfa,ali jeste,nazad je bila 40mm spustena,al su i opruge bile propale,pa sam stavio nazad original od golfa,,blago je spustenija nazad od ostalih jetta,na oci je ovako mjera,al puno bolje je u krivinama lezala s oprugama kratkim nazad sto jest jest:cool:

a navigacija je zakon,tko god kaze da ne treba ona treba:D:123:
 
Član
RE: Jetta Mk2 Coupe

to kakve su boje nema nikakve veze... nemojte padati na to... svaki proizvodjac boji razlicito svoje opruge... gledajte koliko spustaju i koja je "marka"... :icon_smile:

@col3... jetta je nekad bila bolja al nije losa ni sad...:)
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

bila bolja samo zbog felgi,al nema toga vise:D i ovo mi je dovoljno kruto,da ne vozam svaki dan pa hajde,al prosjek mi je 50+km dnevno voznje + sto vecinom s rajom vikendom negdje idemo i van BiH pa po naswim cestama sve boli:icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

evo opet ja osta bey branika,2x put tek da majki posudim auto,stari otisao s njenim autom i trebalo joj jutros,nece ona passata,dadnem joj i kad je izlazila ispred kuce zakaci za drvo i talijansko smece pukne:icon_mad:

img04832896281.jpg
 
RE: Jetta Mk2 Coupe / opet bez branika

najbolje stavi bul bar oko citavog auta:lol:
salu na stranu,, moze se to ispraviti,, ne moras drugu
kupovati
 
Član
RE: Jetta Mk2 Coupe / opet bez branika

http://img8.imageshack.us/img8/4020/poliranje.jpg


Super si ga ispolirao.
Je li ovo na prvoj slici od kamenčića istuckano?
A na drugoj isgrebano dole ili mi se čini...
Btw super ti je dzetica...:D
Pozz i živio.
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe / opet bez branika

vidit cu da gdje tablica da stavim popnitne,a s unutrasnje strane da ga kitujem,smao sto je iscupala kopce s blatobarana i evo desni blatobran se treba raditi,sve sto se vidi je izgrebano i donji dio treba iskucati
img04858218126.jpg


franki ima puno prvih slika:D hauba je od kamencica malo s prijeda istuckana,a ima na boku sto je netko kljucem zagrebao
 
Član
RE: Jetta Mk2 Coupe / opet bez branika

meni je isto puko branik ja uzeo samo lemilicu i fino ga zalemio plastiku dok ne kupim drugi.;)
 
Član
RE: Jetta Mk2 Coupe / opet bez branika

ma smao org njemače plastike kupovati..........uradi to d avalja...pozzz:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top