Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Jetta Mk2 Coupe

dobro pojacalo svaka cast ;)
A i ja nemogu uvuci mp3 skroz ne daje cicevi a kad ga uvucem prekida mi :icon_rolleyes:
Prije sam bio napravio pa sada opet zafrkao mijenjajuci podloge cajgera :icon_confused:
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

evo originalne slike pojacala,ocuvaniji je nego sto izgleda,ovo je prasina

img06926529579.jpg


i evo kada nema mamine jette moja tu posluzi za pos'o:D

1003201116576518383.jpg

1003201116596938810.jpg



ako tko moze iskopati koliko ovo pojacalo ima RMS-a bio bih mu zahvalan:icon_smile:
 
Član
RE: Jetta Mk2 Coupe

drago mi je da nisi odavno udario u neku kucu, garazu, bunar i sl.:D

a jetta je vaka:cool:...nikako se ti ne mozes oprostiti od ulaganja u nju:icon_smile:
 
Član
RE: Jetta Mk2 Coupe

160Wx1 RMS @ 4 Ohm Mono 280Wx1 RMS @ 2 Ohm Mono 500Wx1 RMS @ 1 Ohm Mono -(1000W max.) S/N 100dB THD -8 - 180Hz frekvencia átvitel, 40 - 180Hz LP filter (18dB / oktáv) és beépített subsonicfilter, -1 csatornás D-osztályú monoblock erősítő.120mV - 5V bemeneti érzékenység, - EZ Link (összekapcsolható másik ugyanilyen erősítővel), - N-Channel Circuit technológia, opcionális Bass távirányító, Pro sorozat. - 40 A biztosíték.


Nasao sam samo ovo ;)

Skroz malo ima na netu o tom tvom pojacalu ovo sam nasao na nekoj brazilskoj stranici :D
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

@andel :lol::lol: ne sluti
a u muziku mogu ulagat,jer koje god auto da doslo ono ide u njega:cool:


hvala anese,ja sam isto trazio,jedva sliku bio nasao na netu,bas skoro nista nema,jer woofer pioneer 306c sa 300rms-a,al ga ovo pojacalo pravo dere
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

jaaaasta,zimi hladi,ljeti grije:lol::lol:
sala,kupio na pijaci za par markica kako je u mene bilo crklo osvjetljenje,ovo bas fino svijetli,svatko pita jel klima:lol: ali kada izađem iuz hladne garaze pa upalim hlađenje raja i pomisli da jeste:lol:
 
Član
RE: Jetta Mk2 Coupe

Lepa jetta, svaka cast :cool: Samo ne mogu da verujem da nisi kevi maznuo onu crnu blendu sa gepek vrata :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

hvala također:cool: hahaha vjeruj ne da da pipnem ista s njene od kada sam kupio svoju:lol:
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

:lol: nema to u nje,davao sam joj samo za sat sa obrtajima vise para nego sto je na otpadu kaze necu,kaze ako ti je vec jeftinije otiđi na otpad pa sebi kupi,al ti ja nedam:lol: lukavo je to stvorenje,ukradu mi muziku u autu neda mi svoj player,kaze posudit cu ti para ako treba al moje ne diraj:lol:
 
Član
RE: Jetta Mk2 Coupe

zanimljivo ti ovo neko pojacalo :icon_smile:
nisam do sad vidjo ovaj model

U subotu sam u Mostaru ak budes gdje u gradu aj na kafu :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top