Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe / opet bez branika

kao sto rekoh par stranica prije,sve otpade u hercegovini sam zvao,znaci bukvalno sve i nigdje nema njemackih,a policija me svako malo zaustavi jer nemam branika ni tablice,zamraceno auto i odlucio nov kupiti,ovaj cu probati pokrpati,samo mi muka ovaj blatobran sad jbmu:icon_evil:
 
Član
RE: Jetta Mk2 Coupe / opet bez branika

e vala kad kod vas nema...ne mogu d avjerujem danas bila 40 km org sa žmigama na pijaci karabmbola.....pozzz
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe / opet bez branika

bukvalno svaki otpad zvao i nema,kazu i ljudi prije je bilo u apoteci,al nema vise za golfa dijelova
 
Član
RE: Jetta Mk2 Coupe / opet bez branika

Jesi li gledao gore na Opinama? Ne kontam kako gore nema. Imaju puno stranaca i auta.
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe / opet bez branika

Franki je napisao(la):
Jesi li gledao gore na Opinama? Ne kontam kako gore nema. Imaju puno stranaca i auta.

davno,nema nigdje,niti na jednom otpadu u grudama,sirokom,posusju,okolici mostara itd itd,al ovaj cu branik srediti,nece se ni vidjeti,samo sto moram sad srediti blatobran ono malo:icon_evil:
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

branik sam spojio pop nitnama ispod tablice da se ne vidi,drzi se,dobro je,kupio sam novi hladnjak jer je onaj pustao,za vikend isao jadranskom magistralom u zadar,presao oko 650km,nas 5 u autu sa stvarima,prosjek kako sam sracunao 6l potrosnje:icon_smile:

a sada novina,maloprije mjenjao pojacalo,uzeo ovo (slika je s neta)

32_1286473747.jpg


jet sound js 5075 1000w

dvokanalno pojacalo,u bridzu,naspram starog ovo razara auto:cool::cool:

a sto se tice playera o tome necu govoriti:cool:
plocica je uvijek u mene,a dok je u mene...
img06873753350.jpg


:D
 
Član
RE: Jetta Mk2 Coupe

jesi to uspio vratiti stari HU ?
koliko ja vidim nije ti radio uklopljen do kraja,treba on ici jos dole...zato ti ga lako i izvade...pretpostavljam da ti cincevi udare nazad pa ga zato ne mozes ugurati...moras resiti to...ako nista uzmi cinceve koji su pod 90 stepeni na jednom kraju...
amp nelose izgleda...koji su osiguraci na njemu ?
 
Član
RE: Jetta Mk2 Coupe

Drago mi je da si napravio branik,cini mi se fino pojacalo kada dodem jednom provozat ces da cujem malo to heh. Btw extra natpis haha
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

ma nista od starog HU,a nemogu ga nikako do kraja ugurati,sony je prije mogao,a pajo i ovaj sada isto nemogu,a amp je strasan kako udara,razlika samo takva,osigurace cu vidijeti sutra,jedva sam ga upasovao u gepekt,sutra g amoram zabusiti:icon_smile:

marko cuti ces,i vidjeti novinu:icon_biggrin:

nadam se da ce imati utjecaja:lol::lol:
 
Član
RE: Jetta Mk2 Coupe

hmm cini mi se da moj jedan prijatelj ima karambolku takvu pa ako te zanima mogu u pitati ;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top