Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

E jbg cole baš mi je žao...al bio je fuš branik sasuo se sav sad uztmi org germany, i neće se više ovako rasuti...pozzz
 
Član
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

cole priznaj da ne znas da vozis:D:D:D

care nije to nista,ja sam u svoju garazu usao kroz zatvorena vrata:lol::lol::lol::lol:
doduse bio sam totalno pijan,ali nista to nije,nije ovo velika steta,rijesit ces ti to;);)
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

okanit cu se corava posla,nije auto za mene:lol::lol::D

ma nije steta neka,nidze veze,ionako sam mislio mjenjat nekad prednji branik,sutra odo na otpad gdje god naci polovnu njemacku,samo talijansku necu :)
 
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

polovan na otpadu je 50 km, bar u sarajevu,
ja ne bi dao za njega te pare nikad, dok god
je duboki na snazi:lol:
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
polovan na otpadu je 50 km, bar u sarajevu,
ja ne bi dao za njega te pare nikad, dok god
je duboki na snazi:lol:

da je golf davno bih ja imao duboke,lako je prednji,al za jette nema zadnjeg,a bez njemackog ne bih jer onaj talijanski olako puca,rođak mi je samo plastiku ovu bez sine polovnu platio 10km,vidit cu ima li,prodaje momak njemacke original sa jette duboke za 250km,ali odakle novci:cool:
 
Član
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

heheh dobar si cole odlican :D,moj je drugar ljetos u avliji dvojkinim zadnjim krajem iscupo iz korijena sljivu,otisnulo se auto dok je on jos u njemu bio i pljas,ma samo fen ispravi karambolku jer je svabo heheh sinu ispravi ofarbaj i vozi dalje,a ja sam ljetos sa 15kmh pogodio cunj na parkingu i iscupo stopku iz lezista i iskrivio karambolku tako da je ovo odlicno :D
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

branik je pukao tako da nema koristi od njega,sada sam obisao par otpada u blagaju i nemogu vjerovat za dvojke nema branika prednjeg nikakvog:icon_evil:

ma kakvo kucanje u podne,jok ba:D
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

posto za vikend mozda odoh preko granice,neznam smijem li bez branika,a i tablicu sam skinuo isti dan neznam bi li mogao tako u drugu drzacu da samo priljepim odlucio sam otici u autodijelove i kupio novu talijansku,58km,malo me jebao jedan nosac,nije fino izbuseno bilo,kao inace problemi s talijanima,al evo tu je:icon_smile:

fotografija0298.jpg


nisam stavljao okvir za tablicu,zaljepio sam dvoslojnom trakom,da li ce to moci drzati ovako,na 6 mjesta sam stavio, ako tko ima iskustva,da ne bih ostao bez nje negdje :icon_question:

fotografija0299b.jpg


fotografija0304k.jpg
 
Početnik
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

nezz kako ce ti drzati na plastiku,probavao sam ja to kod sebe,i drzi dok se vode nedograbi..ali znam da je bila WURTH,tj da je bila dobra jer na limu nema sanse da je otkines..ali vidi probaj,osjetit ces pod rukom
 
Član
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

aa qme ..jes te krenulo...uu sred dana..ti si moj idol :p ...nek tebi niej nista ..a ni maminoj fasadi :lol: ...za tu tablicu..ja sam koristio isto dvojslojnu na plastici/braniku ...ali je farban ii glatka je povrsina...drzi ko lud...evo citavu zimu je prezivio...ii jos nigdje nema lufta ni trunke...dok na fabiji...gdje je bila gruba plastika...nije moglo drzati...paa ti to provjeri...da ne bi morao nove vaditi :D ..
 
Član
RE: Jetta Mk2 Coupe

a sta ba ne drzi... nazad kod mene zaljepljena kvalietnijom pattex trakom, ne mogu zavuc "nokat" i dignut negdje na cosku kako je uhvatilo... naprijed je doduse malo slabija traka,(jeftinija), te nisam namjerno savio tablicu na cosku, da se moze bez problema skinut kad budem zavrsavao branik...

pa opet prednja mi nije otpala, stoji, a kad je bio ovaj zadnji snijeg, ko" mecava, taman se zatekao na putu iz konjica... centi leda na tablici, te nije otpala... znaci drzi :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

nisam imao dovoljno za cijelu duzinu,pa stavio ovako na par mjesta,kontam da ce malo vise drzat,al bojim se sto je plastika obicna od branika pa nece cuvat,na laku znam da drzi ko ludo :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top