Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

ja perverznjaka na forumu... :icon_eek: :icon_eek: :D

ma dobar je jetilak, nek sluzi dok moze ;)
 
Član
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

veoma fina dzeta. ove sa dvoja vrata se mogu dobro srediti, old german school;)
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

hvala,mada neznam ni ja vise,ova glava mi manita,opet me puca da je lakiram kad otopli malo,sam bih radio,nesto jace stavljao pod haubu,tipa 2.0 16v,al tko ce trpit ovu neudobnost starog vw-a,da imam sada novca da nisam svojima posudio dao bih jettu pojeftino i uzeo ovo,svaki dan pogledam jel prodana
http://www.pik.ba/artikal/755229/vw-jetta-2-0-gti-1991god/
al ipak za sada neka kako jeste,mozda eventualno lakiranje pa prodavanje...
hvala :)
 
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

joj gledao sam ovu jettu kolega eness je stavio na forum oglas iz usluge predobar auto

drug volio bih da ga kupis ;) sretno da bude :)
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

do proljeca nemoguce,sto sam imao usteđevine od posla posudio starom za fasadu,tako da do proljeca prst u uho i suti :(
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

bio sam bacio krug do bune i nazad,malo da nalegnu,da ostane ovako bilo bi idealno,jer kad ih sjedne jos 2-3 legne ona nazad
 
Član
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

Sad bas fino izgleda, svidja mi se ovako pravo na celicarama, naprijed malo spustena... extra

Vidim stavio si na avatar onu sliku...

Nemoj nas razocarat pod svaku cijenu odradi malo Jettu, slazem se da ima udobnijih auta i sve, al ovo ti je prvo auto nikad je neces prezalit ni zaboravit vjeruj
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

hvala :D dok je ovaj motoric unutra nista osim eventualno lakiranja,mada bih volio i nesto jace unutra,vidit cemo na proljece sta je i kako je,te ocemo li ozbiljnije dalje :)

a da,slika je odlicna ,tko god vidi pita me 'ko te ovo slikao hahaha :D
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

evo ljepsa slika gdje se vidi koliko mi se digo:icon_biggrin:

fotografija0063q.jpg


a ovako ja i mama parkiramo pred kucu:lol:

fotografija0068r.jpg


sada me ozbiljno zanima ubacivanje nekog gti-a pod haubu,s tim da ostavim vanjski izgled kakav je i sada,samo lakiranje,vidit cemo na proljece sta i kako:icon_biggrin:
 
Član
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

Ja glasam za GTI-a, radi Jettu :D

Istina da je Jetta dosta izgrebana i da je boja u losem stanju, ali ipak stara je dosta uzmi to u obzir, moj prijedlog je uzmi motor ubaci motor, odradi kocnice i sl. znaci dovedi je sto se toga tice u mehanicku ispravnost, neke lijepe al. felgice skoro sve ce njoj lijepo stajat i uzivaj u voznji dok ne skuckas love za lakiranje, jednu-dvije sezone vozas tako i onda lakiranje...

A ako te vec toliko bude kopkalo to, da se fino mat crnom folijom odraditi komplet auto izade troduplo jeftinije od farbanja, a moze jedan period bit na autu dok ne skucas kes za farbanje :)
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

ja bih prvo lakiranje,nista posebno,samo da nije izgrebano,nema radova na limariji nista,pripremiti je i nabaciti novi lak,to bih volio kada otopli malo,onda vidjeti da trazim stogod motora i trapove ako mislio raditi,a ostavio bih ove felge,samo ih fino lakirao,da izgleda sasvim obicno kao sto izgleda sada :)
 

LSD

Član
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

moj prijedlog ide na TDI....abd ja za koji dan ide na to....samo da prodam keca i tdi odma ide u jettu :D
 
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

ne bi lose bilo da je ofarbas i sredis pa da onda postavis radove,
ovako se i nema bog zna sta komentarisati, mada ako bude prilike
trazi nesto bolje, u ovu jetu treba 2 milje uloziti da bi na nesto licila.
 
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

CoL3 je napisao(la):
ja bih prvo lakiranje,nista posebno,samo da nije izgrebano,nema radova na limariji nista,pripremiti je i nabaciti novi lak,to bih volio kada otopli malo,onda vidjeti da trazim stogod motora i trapove ako mislio raditi,a ostavio bih ove felge,samo ih fino lakirao,da izgleda sasvim obicno kao sto izgleda sada :)


ako se odlučiš za farbanje čitavog auta javi mi se da te odvedem na pravo mjesto nećeš se pokajat :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top