Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - snjezne radosti

nemam love za zadnje zimske gume,al fale mnogo na ovoj susnjezici,sa ovim se samo okrece htio ili ne hahah :D
 
Član
RE: jetta mk2 coupe - snjezne radosti

Ma ja znam kako to ide obično svi kažu ne trebaju zadnje akad ga namotaš skontaš d atrebaju...hahahhahahaha
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - snjezne radosti

ma znao sam to odavno,al ovaj kokuz uvi :D kazu trebaju prednje,prednja vuca,kad koci i to,al zato kad guzica zaplese moš' ga jebat,perdnje su nove zimske,lijepi sto jest jest,al cim imao novca uzeti i zadnje
 
Član
RE: jetta mk2 coupe - snjezne radosti

Ma ja sam skonto sve 4 i ne sikiraj se...bar dok je snijega...hahahhahaha
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - snjezne radosti

to jeste najbolje,vidjeti cemo,cim mogao uzeti cu,nek sam ja siguran,a ostalo ce se srediti :)
 
Član
RE: jetta mk2 coupe - snjezne radosti

ma ja ipak s emi školujemo ja student.......stari plaća sve..hahhaha:)
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - snjezne radosti

ja sam ucenik srednje skole,al ipak ja placam sve:D mama ima na svojoj jetti nove sve 4 zimske,svatko za svoje radi,odrzava i toci :icon_biggrin:
 
Član
RE: jetta mk2 coupe - snjezne radosti

ma svaka čast.......slična je i kod mene situacija samo što je auto sa starim...heheheheh
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

dakle kako sam mjenjao aksijalne i sl malo mi se prednji kraj digao,a kada imam nesto u gepektu uz muziku cucne zadnji kraj,to je slucaj u vise jetta ;

fotografija0019v.jpg


kako cesce negdje idem,bude nas i u autu,a i preko granice uvijek traze da otvaram gepekt,kontaju nesto vozim,pa reko odoh je dignuti...
uzeo sam obicne opruge od golfa (hvala dadao_style) :)

fotografija0039.jpg


fotografija0042c.jpg


bit ce ljepsa slika sutra,malo mi cudna kako se zadnji kraj digao,al nalegnut ce on jos:icon_smile:
 
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

:lol::lol: naslov je bas komican ;)


ljepse izgleda kad je jednako na oba kraja :icon_biggrin: bas je super sad ;)
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

i onda opet propade :D
ovako mi je dobro,u vise navrata sam strugao rezervorarom il loncem kad parkiravam pred skolu ako nekog povezem,dobro mi je za sada ovako,ako kad dalje radio uzet plinske amortizere ili gewinde pa da je isto ili spusteniji naprijed,samo me sad brine ocel se drzat u krivinama i naglim uletim u zavoje kao prije:cool:
 
Administrator
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

cole ti si antituner:D... dok nisi polozio tunirao si, od felgica, spustanja i ganjao si sitnice, ali sad polako skidas te dijelove jedan po jedan, ali znamo koji je razlog... ne ulazu ti se pare zato sto imas u planu nesto drugo i to se cijeni jer te pare sto ulozis neces moci vratiti...
kako god meni jetta i sada lijepo izgleda ;)
sretno u nastavku i nek te sluzi kako treba ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top