Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe

kao sto sam prije navodio bio sam malo očeešao zgradu pri parkiravanju pa je to izgledalo ovako
img7787v.jpg


malo se bacio na posao danas

14122010597.jpg


i ispalo je ovako

75435142.jpg


sutra cu lakirati to,mozda jos ovih ogrebotina probam srediti ako imao vremena:icon_smile:

p.s. na dizalici je auto jer sam iskucavao,nije ovolika:D
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe

u garazi je bar 10°C :D
koristio sam obicni kit i ucvrscivac,brzo se osusilo,a sutra cim malo prigrije sunca otvoriti sirom garazu i raditi :cool: hvala:icon_biggrin:
 
Član
RE: jetta mk2 coupe

Fino, drago mi je da radis nesto na njoj, sad kad to fino ofarbas nabaci rubove i bit ce extra
 
Član
RE: jetta mk2 coupe

Ma joj kad vidim -10 napolju ne ulazi mi se u garažu d abilo šta radim...hehehehehhe
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe

hvala sandy,raduckam po malo sto mogu,danas ti rocca 2x viđoh i starog :D

@bad_look
u nas se vani jos moze,dok je dana bude do +10°C mada ova mostarka bura odnese,al zavucem se u garazu,imam nekih 150m2 i od toga sam pregradio dio i napravio sobu u sklopu garaze pa tako da kad imam sta raditi radim s ćeifom :cool:

hvala anese,trudim se :D
 
RE: jetta mk2 coupe

Cole svaka cast posvecujes paznju prema autu u svako slobodno vrjeme i vidim volis da je sve ok i ne mozes gledat ako nesto nije uredu. Samo tako drug ;)
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe

hvala trudim se koliko me god financije sluze,jer opet ce se isplatiti kasnije,najvaznije mi je da je sigurna i ispravna,ovo ostalo vec koliko mogu nastojim srediti,samo zalim sto nisam ljetos kada sam imao novca lakirao je,svejedno bi mi se kasnije isplatilo kad prodavao,al sta je tu je :)
 
RE: jetta mk2 coupe

Ma bit ce sve nadam se volja je bitna ;) kad bude finansija neces izostat ulaganja

krivo mi je pravo sto su ti ukrali player :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

al bit ce nadam se da ces to namirit brzo ;)

sretno da ostvaris planove ;)
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - sređen zadnji blatobran i lakirano deklo motora :D

bas tako :)

dakle danas fino ocistio povrsinu i zastitio

15122010599.jpg


prelakirao

15122010605.jpg


pade mi na pamet motor

15122010601.jpg


te i njega :D

15122010606.jpg


15122010610.jpg


15122010607.jpg
 
Član
RE: jetta mk2 coupe - sređen zadnji blatobran i lakirano deklo motora :D

fino si ti to rijesio,sada je to sve dobro;);)
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - sređen zadnji blatobran i lakirano deklo motora :D

evo upravo sam skinuo svu zastitu,ne primjeti se da je ikada udarano,a boja se fino ujednacila kada sam iznad prebrisao,ja zadovoljan :)
 
Član
RE: jetta mk2 coupe - sređen zadnji blatobran i lakirano deklo motora :D

CoL3 je napisao(la):
evo upravo sam skinuo svu zastitu,ne primjeti se da je ikada udarano,a boja se fino ujednacila kada sam iznad prebrisao,ja zadovoljan :)

mogu mislit kako ti je drago,posebno zato sto si sam rijesio:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - sređen zadnji blatobran i lakirano deklo motora :D

normalno :D

sada kad sam vidio da sam sam sve iskucao,slajfao,kitovao i prelakirao i da se uopce ne primjeti razlika dođe mi da kad otopli da s prijateljem lakiram komplet auto :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top