Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe

ja samo kazem,ne daj Boze da vidim da cackaju oko auta...

btw. kupljene folije 70%,pa cu vidjeti jos hocu li komplet 70% zamraciti ili samo zadnja stakla,a prednja 30% ,sada je komnplet 30% al nije mi najbolje ispalo pa cu ponovo,do sada nikakve zajebancije nisam imao s policijom,na granici samo prozore spustim,mada su me u nedjelju opet komplet pretresli na Doljanima,trazili ekstazi i travu :S,od siceva,osiguraca,zvaka sve su pretresli i samo mi nov teleskop oduzeli

i dok fin dan bude jos cu je ponovo je ispolirati :)
 
Član
RE: jetta mk2 coupe

jetta ko jetta,samo nek slusa..
nego koliko to moze trecom razvuci?
ja kadju naguram na 90-95..
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe

ja sam oko 100-110 kolko se sjecam,ide skoro ko 4-om :D

ako si s kadilakom u gradu javi se nekad ebem mu misa :D
 
Član
RE: jetta mk2 coupe

ja sam eto 95 ali mislim da moze na stoju nagurat :D
ne budem u mostaru s kadilakom,ostavim ga ovdje u konjicu,dole bi mi sve pare otisle na naftu..
a cut cemo se da odemo na pice ako nista :)
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe

slucajno nađoh u dade (veliko hvala) jeftino sredisnju konzolu i rekoh uzeti cu,velike muke sam mucio da je ubacim jer mi multilock smeta,bilo je malo rezanja,odnosno malo vise kako nije odmah upalo,taman kontam moci cu je baciti,silom ugurao,pa ponovo lijepi odrezano,al dobro je :icon_biggrin:

09122010575.jpg
 
Administrator
RE: jetta mk2 coupe

fino je sjela konzola... vidio sam kad si pitao u savjetima kako da je uguras ;)

nego vidim ti te patosnice gumene i ne znam jesi li ti zadovoljan sa kvalitetom, ali one su se kod mene pokazale kao obicno smece, nisu ni malo bile a vec su pocele da se deru... sad su skoro skroz poderane....
 
Član
RE: jetta mk2 coupe

Super ti je jetta, meni se bas svidja sta ce ti bolji auto sad kad su ovakve cene goriva, ako uzmes e34,a znam da ti je to zelja, najebao si sa izdatcima za gorivo i odrzavanje u odnosu na jetticu ;)
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe

hvala vam :)

kako dugi niz godina imam autopraonu rekao sam samo gumeno u moje auto :D ja sam jako zadvoljan ovim patosnicama,ne klizu se,dovoljno velike,a ne deru se,jednostavne za oprat :)

@dellas
fina ona jeste,al nesto bih malo jace,bolje sigurnije,vjerovatno e34 necu,pucat cu na e39 na proljece ako mogao,da me stari pogura dok malo stanem na noge s poslom,a mama sada slabo ikako voza svoju jettu,samo kad treba tepihe ocerat-docerati,a to moze i s tatinom passatom pa mozda na proljece utopim obe jette :)
 
Član
RE: jetta mk2 coupe

pioneer_09 je napisao(la):
fino je sjela konzola... vidio sam kad si pitao u savjetima kako da je uguras ;)

nego vidim ti te patosnice gumene i ne znam jesi li ti zadovoljan sa kvalitetom, ali one su se kod mene pokazale kao obicno smece, nisu ni malo bile a vec su pocele da se deru... sad su skoro skroz poderane....

kod mene evo vec 3 godine gumene i nisu se poderale... u super stanju i sad nisu ni pocele da se deru... jest da sam ih platio oko 80 ili 100 km ali vrijedilo je...:D :icon_smile::icon_smile:

col3 pravo ono gdje si rezao konzolu....;)
 
Član
RE: jetta mk2 coupe

dobro izgleda konzola ja sam u svoju jettu stavio od golfa 3 sredinu namucio se jedno 2 dana izgubio al dobro izgleda
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe

hvala brate,javi se jednom da vidimo novu limuzinu ebemu :D

ma meni samo da imam policu i upaljac za punjace i to kad idem negdje dalje,al me multilock izjebao pravo,al dobro je sad,mislio sam kada sam je poceo rezati da ce biti za baciti :D
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe

evo uzeo nove rucice,od novije tipe,te malo haubu ispolirao

10122010580.jpg


jetta mozda ode od mene,zvao me momak iz ljubuskog,trebao je danas doci,al radios am nisam cuo mob,uglavnom zna da ispod 3500 ne bih dao,rekao je da ce ipak je doci pogledati,pa mozda ode :)

u ponedjeljak cu vjerovatno kupiti sve 4 obrve staviti:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top