Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ne bi lose bilo da je ofarbas i sredis pa da onda postavis radove,
ovako se i nema bog zna sta komentarisati, mada ako bude prilike
trazi nesto bolje, u ovu jetu treba 2 milje uloziti da bi na nesto licila.

lakiranje bih prvo i radio,ali 2 milje u sta ? jedino sto joj fali lakiranje,ostalo je sve na svom mjestu,auto nikada udarano,redovno sve mjenjano,nigdje nista ne skripce ne lupka,a nista osim lakiranja ne bih u vanjski izgled ulagao,samo nasao dobre plitke branike i odradio ih

tdi-a ne bih,sam motor koliko novca kosta,ovako cisto iz ćeifa bih stavio gtia,fin neki lonac i to je to:icon_smile:

@dado
vidjeti cu jos,dugo je do proljeca,a mislio sam je samo fino pripremiti i novi sloj laka baciti,vjerovatno sam,ne bih nista posebno kao sto je tvoj golf,al vidit cemo kakve ce financije biti i sta cu dalje s njom :cool:
 
Član
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

CoL3 je napisao(la):
hvala,mada neznam ni ja vise,ova glava mi manita,opet me puca da je lakiram kad otopli malo,sam bih radio,nesto jace stavljao pod haubu,tipa 2.0 16v,al tko ce trpit ovu neudobnost starog vw-a,da imam sada novca da nisam svojima posudio dao bih jettu pojeftino i uzeo ovo,svaki dan pogledam jel prodana
http://www.pik.ba/artikal/755229/vw-jetta-2-0-gti-1991god/
al ipak za sada neka kako jeste,mozda eventualno lakiranje pa prodavanje...
hvala :)

prodam ti ja moju jettu :p potpuno ista smao nije zatamljena i nema masku bez znaka :) ali je TD 1.6 :D
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

SeJo je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
hvala,mada neznam ni ja vise,ova glava mi manita,opet me puca da je lakiram kad otopli malo,sam bih radio,nesto jace stavljao pod haubu,tipa 2.0 16v,al tko ce trpit ovu neudobnost starog vw-a,da imam sada novca da nisam svojima posudio dao bih jettu pojeftino i uzeo ovo,svaki dan pogledam jel prodana
http://www.pik.ba/artikal/755229/vw-jetta-2-0-gti-1991god/
al ipak za sada neka kako jeste,mozda eventualno lakiranje pa prodavanje...
hvala :)

prodam ti ja moju jettu :p potpuno ista smao nije zatamljena i nema masku bez znaka :) ali je TD 1.6 :D

hehe neka hvala,ovu mi je samo zao prodat jer znam kakvo je auto,tko je vozao i kako je odrzavano,jedino mi pokloni motor,dat cu ja tebi svoj:D
sto je ne predstavis u garazu :)
 
Član
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

CoL3 je napisao(la):
SeJo je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
hvala,mada neznam ni ja vise,ova glava mi manita,opet me puca da je lakiram kad otopli malo,sam bih radio,nesto jace stavljao pod haubu,tipa 2.0 16v,al tko ce trpit ovu neudobnost starog vw-a,da imam sada novca da nisam svojima posudio dao bih jettu pojeftino i uzeo ovo,svaki dan pogledam jel prodana
http://www.pik.ba/artikal/755229/vw-jetta-2-0-gti-1991god/
al ipak za sada neka kako jeste,mozda eventualno lakiranje pa prodavanje...
hvala :)

prodam ti ja moju jettu :p potpuno ista smao nije zatamljena i nema masku bez znaka :) ali je TD 1.6 :D

hehe neka hvala,ovu mi je samo zao prodat jer znam kakvo je auto,tko je vozao i kako je odrzavano,jedino mi pokloni motor,dat cu ja tebi svoj:D
sto je ne predstavis u garazu :)
nemogu uhvatim vremena po danu da je uslikam :( moze za motor al na ljeto :):lol:
 
Član
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

hmm :\ nisam cito bog-zna al vidim da si razmisljo o TDI-u a skup ti... ak imas kog u Njemackoj... nabavi ti golfa 3 TDI .. dotjera dole,, izvadis sebi motor ostatak prodas... izadjes negdje skroz malo u minusu ?? samo ideja :) inace znas da mi je lijepa jetta ;)!
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

uni--que je napisao(la):
hmm :\ nisam cito bog-zna al vidim da si razmisljo o TDI-u a skup ti... ak imas kog u Njemackoj... nabavi ti golfa 3 TDI .. dotjera dole,, izvadis sebi motor ostatak prodas... izadjes negdje skroz malo u minusu ?? samo ideja :) inace znas da mi je lijepa jetta ;)!
ne,TDI-a nisam planirao:D ako ista islo ici ce GTI,em jeftiniji,jeftiniji i za odrzavati,vise trosi,al je veci gušt voziti ga,kako god to na kraju vodi u minus,toga sam svjestan,al bumo videli:cool:
 
Član
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

Pomalo samo, samo ti nju radi mani se BMW-a i ostalih cuda, previse to trosi i preskupe su registracije i odrzavanja,
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

sandy_mo je napisao(la):
Pomalo samo, samo ti nju radi mani se BMW-a i ostalih cuda, previse to trosi i preskupe su registracije i odrzavanja,

ma sve se to svodi na isto,i ovdje jaci motor da stavim opet veca registracija,a koliko para tolko muzike:icon_biggrin:
 
Član
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

Da, bit ce veca, al mislim da nece biti onolika kao za BMW-a a i Jetta ti je laksa i jeftinija za odrzavanje
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - digo mi se :D

sve ima svoje zasto,ljubitelj sam bimera (sem kocke:D )vidjeti cu kakva ce novcana situacija biti,ali volio bih zbog ceifa to sloziti,ima jos do toga,rano je govoriti jos o tome:D
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

mislim da sam jedini ja ovo uspio,zabio se u vlastitu kucu:lol:
neznam ni ja kako sam usio,nesto sam se bio zamislio,parkiravam kao obicno i pljas:icon_twisted:

fotografija0151y.jpg

fotografija0153.jpg


lim se bio iskrivio al sam ga ispravio,moram samo zmigavac s kucistem i plastiku uzeti,sada je ovako,zaljepio sam tablicu dvoslojnom trakom samo da je tu

fotografija0159.jpg
 
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

nismo mi dzaba tebi rekli da je ne farbas, budi sretan zamisli da je neko skuplje auto;)
sretno sa popravkom...
 
Član
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

Nisi jedini, ja sam ,sada već davno, razbio zadnji štop i sjebao malo polustranicu na korsi na svoju kapiju u dvorištu, učinilo mi se da je otvorena, a nije bila skroz, išao u rikverc i samo čujem beng:lol: Dobro je srećom nije strašno, sredićep to.
 
Administrator
RE: jetta mk2 coupe - malo je tukno

ma nek ti nisi nikom drugom stete nanio... to se sve napravi ;);)

jesi li ostetio fasadu:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top