Istina o plesaču iz Ferhadije. Ko je za da se skupe pare i odnesu?

Istina o plesaču iz Ferhadije. Ko je za da se skupe pare i odnesu?

Član
Ako budem ziv i zdrav. Navratio prosle sedmice, vidio da nema meni poznatih auta( prvenstveno dragonove zlatare) i samo se okrenuo. Zasto pitas?
 
ja samo da udarim refresh za one koji nisu vidjeli , znaci u Nedelju sam na parkingu od 9 d0 11 ko zeli da donese lovu za suvada , i jos nista nema od admina , ni majica ni poster sta je bilo s tim?
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ja samo da udarim refresh za one koji nisu vidjeli , znaci u Nedelju sam na parkingu od 9 d0 11 ko zeli da donese lovu za suvada , i jos nista nema od admina , ni majica ni poster sta je bilo s tim?

Nista izgleda. Ja sam slao Edi poruku nije mi odgovorio. Vidjet cu ja sa suberom ako bude dolazio pa sa njim naletit malo.
 
Član
Opet jedan refresh.Znaci vcrs smo od 9 do 11 na energoinvestovom parkingu pa ko ima vremena i ko zeli da odvoji koju markicu nek' dodje ;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
jel ko pisao nekom drugom adminu vezano za ovo, ikakav odgovor? :icon_rolleyes:

Ma izgleda niko nis'. Al nema veze skupit cemo mi pare, koliko god da skupimo dosta. Ne moramo mu odmah nosit gore, mozemo sacekat da se jos skupi pa valjda cemo do tad nabavit i majicu ;)
 
Nista tema propala kao i skupljanje , jedini sto su se odazvali ado , suber i djevojka sa polom i niko vise , stvarno sramota svi se znate ponapijati i glupirati a niko ne zna odvojiti markicu za covjeka kojem je potrebno :icon_mad:
 
Top