Istina o plesaču iz Ferhadije. Ko je za da se skupe pare i odnesu?

Istina o plesaču iz Ferhadije. Ko je za da se skupe pare i odnesu?

Član
Po meni tih 100 km je malo . . . U nedelju nek dodju standardni clanovi na EI + jos raje koja je voljna da uplati bice vise od 100 km . . . bice onih sto ce dat 1 km 2 ali i oni po 5 , 10 . . . a bilo bi puno bolje da skontamo da mogu svi da uplate . . . svi mi pretezno imamo racun u banci pa samo treba da se dogovorimo na ciji racun da uplacuju clanovi van sarajeva i da to sve fino kompletiramo skupimo sto vise i par clanova to odnese i da zabiljezi to sve kamerom , tako da svi mogu vidjet kako je to sve proteklo eto to je moj prijedlog :) i ja sam za . . .
 
Član
A bhtuning majcu nek neko od admina da... mislim da ih imaju na stanju, da se ne pravi nova, ili nek naprave novu covjeku ako je nestalo:cool:
 
naravno snimanje je ukljuceno , ako neko ima nekoga sa sarajevo-x portala jos bolje , i mi sto na neki nacin cudni ljudima tako da podrzimo i mi njegovu ideju a i on nasu takodje , sto se tice skupljanja iz drugih gradova cekamo dobrovoljca koji ce se pozabaviti oko racuna , sto se tice sarajeva ja mogu skupiti pare licno od ljudi pa eto napravite spisak
 
Član
Meni je Suad bas drag.
Momak zivi svoj san i u pauzi izmedju dva plesa za svakoga izdvoji osmijeh, sto je pravo osvjezenje pored toliko mrguda u gradu.
Zelim mu svu srecu ovog svijetu, i da nadje sebi srodnu dusu.
 
Član
Iskreno nisam iz Sa ali kako vidim ovaj momak je sasvim OK. Zalosno je sto se nadju neki belajsuzi da se izruguju ljudima koji muku muce u zivotu. Samo naprijed Suvade imas podrsku...;)[/align]
 
Član
Pa sta bi s ovim jedva nadjo temu . . . .

Ocemol skupljat sta kako ?

Poceli pricali svi rekli svoje i na kraju niko nista :S


Ako treba ja cu otvoriti ziro racun ili dat svoj postojeci ili nek se javi neko drugi samo da idemo dalje da ne ostane sve na ovoj prici . . . nek uplate oni koji zele pa te pare da spojimo zajedno s onima sto bi skupili na okupljanju jedne nedelje ili neki drugi dan koji bi svima najvise odgovarao da nas dodje sto vise da povedemo i svoje raje . . . pa da mu to sve fino odnesemo . . . sve smo manje vise isplanirali sto ste sad stali ?
 
Član
Ma nema nista od ovog,ja bila u nedjelju na okupljanju,niko nije ni spomenuo skupljanje novca,niti su dosli. Bezveze sam izostavila neke bitne stvari sto sam trebala obaviti da bih dosla da ucestvujem u tome...
 
Početnik
A meni samo jedno nije jasno,npr sve sto se pokusa organizirat i sto se odradi uvijek se navodi bhtuning i uvijek u njihovo ime a zasto se niko od administracije foruma nije javio da kaze moze,imamo-dacemo majicu,kacket,5km i slicne stvari.Msm ono drago mi je ali administracija neka se malo probudi i ukljuci bilo bi bolje i odma bi po meni vise clanova ucestvovalo kada vide da se i "oni odozgo" ukljucuju. ;)
 
Član
ja sam za, taman i izgovor da dodjem na okupljanje, konacno :D
ili dajte racun na koji cemo uplatiti
 
Administrator
Sarajlic je napisao(la):
A meni samo jedno nije jasno,npr sve sto se pokusa organizirat i sto se odradi uvijek se navodi bhtuning i uvijek u njihovo ime a zasto se niko od administracije foruma nije javio da kaze moze,imamo-dacemo majicu,kacket,5km i slicne stvari.Msm ono drago mi je ali administracija neka se malo probudi i ukljuci bilo bi bolje i odma bi po meni vise clanova ucestvovalo kada vide da se i "oni odozgo" ukljucuju. ;)

a sta mislite da se po tom pitanju posalje poruka administraciji, sa prijedlogom tim i tim, a ne sad kritikujete administraciju bez razloga. Ljudi imaju svojih obaveza, pa ne stignu procitati sve vase prijedloge, ali kada im vi posaljete poruku, oni ce je vidjeti cim dodju na forum
 
Top