Istina o plesaču iz Ferhadije. Ko je za da se skupe pare i odnesu?

Istina o plesaču iz Ferhadije. Ko je za da se skupe pare i odnesu?

Član
RE: Istina o plesaču iz Ferhadije

Tu sam... vala svak od nas moze bar petak odvojit...
vidis, svake sedmice bar jednom svako od nas prodje pored ovog covjeka i nekako ga dosta raje ignorise... tuga.
 
RE: Istina o plesaču iz Ferhadije

vidim da ce vjerovatno i ova tema otici u zaborav kao i skupljanje para za bh tuning auto ako se ne varam tako je nesto bilo
 
Član
RE: Istina o plesaču iz Ferhadije

Ma nece, ako fkt ocete ja cu editovat prvi post i dodavati imena i koliko ko daje?
 
Maicu je lagano nabaviti sigurno ce nam neko od Admina to za cas odrediti , a evo pare mogu odnjeti ja nije problem sa jos nekim ako hoce
 
Član
RE: Istina o plesaču iz Ferhadije

ado_d je napisao(la):
Ma nece, ako fkt ocete ja cu editovat prvi post i dodavati imena i koliko ko daje?

od onog "ja dajem ovoliko, ja ovoliko" nema nista..ako nekome nije problem neka da svoj broj racuna da se na njega uplacuje do npr petka i zdravo...i ja bih ucestvovao koliko toliko, ipak je to jedan lijep gest a treba nam takvih u crnilu svakodnevnice..
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Maicu je lagano nabaviti sigurno ce nam neko od Admina to za cas odrediti , a evo pare mogu odnjeti ja nije problem sa jos nekim ako hoce

Ok a kako skupljat? Racun neki ili?
 
sto se mene tice moze zivljaka , ima nedelja okupljanje u Sarajevu ko je tu skupit cemo , ti racuni i to mislim da to bas i ne ide najbolje svakom ce biti smor da uplacuje , koliko nas ima iz Sarajeva to cemo odraditi , s tim ako nekom nije mrsko da pravi racun ili na njegov da se uplacuje ja sam ZA
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
sto se mene tice moze zivljaka , ima nedelja okupljanje u Sarajevu ko je tu skupit cemo , ti racuni i to mislim da to bas i ne ide najbolje svakom ce biti smor da uplacuje , koliko nas ima iz Sarajeva to cemo odraditi , s tim ako nekom nije mrsko da pravi racun ili na njegov da se uplacuje ja sam ZA

Pa haj vidjet cemo jos. A gdje se okupljate nedeljom?
 
Član
odlicna ideja litlle i to se lako moze realizovati na okupljanju...da sam tu ucestvovao bi al tako mali iznos nezz kako bi se predao, treba potraziti slicne osobe i u drugim gradovima....ideja prejaka...a mozete iskupiti min 50 KM mislim da bi on s tim bio pocascen...prije svega da mu se to da kao 'sponzorstvo' tj. za njegove usluge ;)
 
Član
Eto da nam se jos hoce javit' Edo ili neko od ovih starijih admina da nam kazu sta oni misle o tome :icon_question:
 
moze i tako iz svakog veceg grada da nadjemo nekoga ko ce skupiti pa lakse uplatiti odma vecu sumu na racun nego po marku dvije da se uplacuje , kao sto sam rekao jedno 100tinjak kmcica da zaradi od nas , covjek je i tako skupljao nedavno za akomulator jedno vrijeme je bio bez muzike ali je i dalje plesao sa slusalicama
 
Član
to se samo na okupljnjima moze realizovati , inace od toga nece biti nista...nego na licu mjesta neka da koliko ko moze...2-5-10 KM nebitno je, skupice se stoja brzo...
 
Top