Istina o plesaču iz Ferhadije. Ko je za da se skupe pare i odnesu?

Istina o plesaču iz Ferhadije. Ko je za da se skupe pare i odnesu?

Početnik
pioneer_09 je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
A meni samo jedno nije jasno,npr sve sto se pokusa organizirat i sto se odradi uvijek se navodi bhtuning i uvijek u njihovo ime a zasto se niko od administracije foruma nije javio da kaze moze,imamo-dacemo majicu,kacket,5km i slicne stvari.Msm ono drago mi je ali administracija neka se malo probudi i ukljuci bilo bi bolje i odma bi po meni vise clanova ucestvovalo kada vide da se i "oni odozgo" ukljucuju. ;)

a sta mislite da se po tom pitanju posalje poruka administraciji, sa prijedlogom tim i tim, a ne sad kritikujete administraciju bez razloga. Ljudi imaju svojih obaveza, pa ne stignu procitati sve vase prijedloge, ali kada im vi posaljete poruku, oni ce je vidjeti cim dodju na forum
Nekritikujem ja vec samo govorim trebalo bi da se ukljuce jer ovo se sve radi ispred foruma a to donosi nove clanove.Eto neka autor teme posalje poruku edi pa nek se vidi stza i kako dalje ;)
 
ja evo cekam samo da kaze neko DA i to je to , evo Ogi nek otvori racun , sad u NEDELJU znaci doci cu JA - BRONZANA ASTRA :) i meni dajte kesh ja cu skupiti u jednu kovertu , nek se jos neko javi da kontaktira admine i skupi na maicu kacket i sve sto se moze skupiti i neki plakat sta god i sve smo dogovorili , ja nemam vremena za sve puno radim a u nedelju sam znaci na parkingu i ko zeli da da pare nek samo pridje koverta ce cekati
 
Eto vidite cim se nesto konkretno napise svi se usute , bolje da se ovo zakljuca ovaj forum je previse neozbiljan za ovakve stvari ne mogu se 2 stvari kako treba uraditi
 
Početnik
najbolje je ovako,da se nepravi ziro racun nit ista,ko koliko moze nek fino stavi u koverat i salje na dragonovu adresu,po meni je to najbolje i najednostavnije,i svako ko posalje uslikapotvrdu okaci na forum,dragon uslika kad primi okaci i to je to..po meni najlkase i najjednostavnije..Sta mislite.??
 
nisam nista tacno citao nesto mi steka komp,fina ideja za ovog plesaca,ja sam ga vidio jednom zimuz u kratkoj majci plese sav se zadihao :icon_sad: ako ima ko da iz moje okoline ide za sarajevo mozemo se naci pa da organizujemo sta po tom pitanju...neznam jednio za tu majicu,da nebude kao reklamna tabla s tim..vise bi mi bilo drago da npr. napise na kakav papir ili komad kartona "Hvala raja sa bht" (nesto skromno) i da ga slikate pa da nam postavite,ili da mu od skupljenog novca popravimo zivotnio standard s nekim toplim svjezim obrokom ili kakvom boljom odjecom(mislim da ima za raditi kakva obuca ili kakva jakna ili sta drugo)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
nisam nista tacno citao nesto mi steka komp,fina ideja za ovog plesaca,ja sam ga vidio jednom zimuz u kratkoj majci plese sav se zadihao :icon_sad: ako ima ko da iz moje okoline ide za sarajevo mozemo se naci pa da organizujemo sta po tom pitanju...neznam jednio za tu majicu,da nebude kao reklamna tabla s tim..vise bi mi bilo drago da npr. napise na kakav papir ili komad kartona "Hvala raja sa bht" (nesto skromno) i da ga slikate pa da nam postavite,ili da mu od skupljenog novca popravimo zivotnio standard s nekim toplim svjezim obrokom ili kakvom boljom odjecom(mislim da ima za raditi kakva obuca ili kakva jakna ili sta drugo)

slazem se u potpunosti sa ovim zadnjim dijelom :cool:
 
Član
Skontajte kako hocete ja cu nesto dati od sebe ili kuvertom poslati(na dragonovu adresu) ili otvorite racun i sto se uplati u 7 dana netko iz sarajeva nek mu da npr dragon;)
 
napravite temu i neka bude neko zaduzen da prikuplja,mozda je bolje da bude podijeljeno na regije,tj.par dobrovoljaca koji imaju namjeru ici za sarajevu u nekom odredjenom roku i koji bi mogi se naci sa nekim iz sarajeva,jer bezveze mi je slanje koverte ili neki ziro racuni....
 
Eto ko hoce zivljaka da da lovu ja sam u nedelju na parkingu energoinvesta od 9 do 11 cu biti , a za racune evo Ogi se ponudio da otvori racun a nas 2ica se takodje i dobro znamo pa cemo mi to zajedno na jednu hrpu
 
Eto ogi otvori ti taj racun skupljaj preko racuna a ja cu zivljaka , takodje sto se tice stvari mozete slati na moju a vijerovatno i ogijevu adresu meni je svejedno , a sto se tice maice ili nekog natpisa meni je svejedno ja samo hocu da covjeku ostane taj osjecaj da je to sve sto uradi za nas a i mi za njih zaradio i tako i treba da bude s tim da cemo mi njega naravno pripaziti na poseban nacin sa malom donacijom
 
Top