Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

oggy upadaj
u sobu ;)
 
Početnik
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

pioneer_09 je napisao(la):
oggy upadaj
u sobu ;)

nista jos, nije auto zavrseno...za 10-tak minuta cu :D
dobro je sad, imam ovo drugo za turnira, ne kvari se, a stalno vozi 15.540 hahah, nagodan pravo :cool:
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

sta je sa ostalih... sto niste u igri?
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

pioneer_09 je napisao(la):
sta je sa ostalih... sto niste u igri?

ne vole te i nece da se igraju s tobom :lol:
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

hajde suberu ulazi i ne zaj*baji:lol:
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

otisao mustang kod hamdije na remont... nista prije jutra :lol:
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

e jbg... nisi nikakav sofer :lol:

bek tu topik ;)
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

Za cetri dana igranja

 
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

haj nek mi neko ko nije cacko po omjerima mjenjaca posalje fabrcike omjere za k20 ;)
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

erol_brcak je napisao(la):
haj nek mi neko ko nije cacko po omjerima mjenjaca posalje fabrcike omjere za k20 ;)

joj ja sam se sad izjebao sa tim. jbo ga mjenjac!! kud ga dotakoh!!:lol: potrosio sam 1000 dolara na namjestanje! :lol:
 
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ado_d je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
haj nek mi neko ko nije cacko po omjerima mjenjaca posalje fabrcike omjere za k20 ;)

joj ja sam se sad izjebao sa tim. jbo ga mjenjac!! kud ga dotakoh!!:lol: potrosio sam 1000 dolara na namjestanje! :lol:

Ja sam sinoc i vise, al sam bio zapisoa sa strane default omjere , samo nisam final i on me jebe sad, vrati sve od 1. do 6. kako su bile,samo final nije i skroz druga prica mjenjac sa fabrickim, kratak u pm, ne mogu kretat iznas 2800 obr da ne klize i to uz slikove.

Nego kad se jednog dana svi ubrzamo ispod 10 s :) moramo skontat neko vrijeme kad da se svi skupimo u sobi, ovako vazda smo razbacani, jedni u 12h, jedni u pola 6, jedni u 4 ujutru itd.
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

erol_brcak je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
haj nek mi neko ko nije cacko po omjerima mjenjaca posalje fabrcike omjere za k20 ;)

joj ja sam se sad izjebao sa tim. jbo ga mjenjac!! kud ga dotakoh!!:lol: potrosio sam 1000 dolara na namjestanje! :lol:

Ja sam sinoc i vise, al sam bio zapisoa sa strane default omjere , samo nisam final i on me je*e sad, vrati sve od 1. do 6. kako su bile,samo final nije i skroz druga prica mjenjac sa fabrickim, kratak u pm, ne mogu kretat iznas 2800 obr da ne klize i to uz slikove.

Nego kad se jednog dana svi ubrzamo ispod 10 s :) moramo skontat neko vrijeme kad da se svi skupimo u sobi, ovako vazda smo razbacani, jedni u 12h, jedni u pola 6, jedni u 4 ujutru itd.


drug što se tiče tog proklizavanja imaš traction kontrol...kreneš sa 5k obrtaja :)

usput ko još igra Nitto nek me obavezno doda ja tamo igram već neko vrijeme...nick mi je nightkiller94 obavezno me NIM vozim mustanga za one koji misle da su brži neka samo jave i dođu u neku od soba ;) ...



imal ko da sad igra nitto? il sam ja jedini ranoranioc :D
 
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

E pitanje za ove nove igrace, na vas stare tipa Mrva, Eddo, Evil...

Jel se spustio ko ispod 10 s, evo meni tako malo fali, al nema sanse sa ovim dijelovima iz Torena/Newburge-a ,jedino imam jos ono lagano sjedista od 1200$ ubacit :D



Uploaded with ImageShack.us

Pioneer kakav si ti sa svojom Hondom?
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

Sve sto je od laksi materijala utice na vrijeme auta.. Ja sam k20 vozio ispod 10 al nije dugo trajala, sad hocu da skontam nesto pa da uzmem k24 i da slazem.. sad radim svog EVO na neki 7-7.2 sec.. budemo vidjeli za par dana
 
Top