Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

Znam brate, vozim ja ovo u stvarnosti :D

A u cem je fol izmedju k20 i k24, vidio sam negdje da je max hp na strani k20, al pretpostavaljam da je k24 stabilniji, ne puca svake 3-4 trke. I kako doci do poena u ovoj igiri, jel to samo pretplatnici dobivaju,nikako vise?
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

trenutno vozim 10.25 slozeno sve sa linka, samo sto sam ja dodao nitro... a bez nitra vozim 10.37... planiram i ostale stvari da pokupujem sto nisam uzeo a ne stoje na linku pa da vidim kako ce se ponasati... trenutno sam zadovoljan sa kvarovima i samo odlazi connecting road i to je rijetkost. a kosta 112$. i blok koji dodje na k20 kosta 1036$ a zamjenski na linku oko 600$ i duplo bolji od oem-a, sto mi nije nikako jasno... znaci ti si sve skoro pokupovao sto se imalo za kupiti?
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

erol_brcak je napisao(la):
E pitanje za ove nove igrace, na vas stare tipa Mrva, Eddo, Evil...

Jel se spustio ko ispod 10 s, evo meni tako malo fali, al nema sanse sa ovim dijelovima iz Torena/Newburge-a ,jedino imam jos ono lagano sjedista od 1200$ ubacit :D



Uploaded with ImageShack.us

Pioneer kakav si ti sa svojom Hondom?

sa dijelovima iz newburga i torena je sasvim lagano bilo doći ispod 10 sec...ali sa drugim autom :S sa mustangom sam išao 9.895 sec sa dijelovima iz tih shop-ova,ali sa superchargerom što je bila velika greška jer sam mogao sa turbom mnogo više da izvučem snage...problem je što se dijelovi iz tih shop-ova mnogo mnogo kvare....i potrebno je pronaći setupe da bi izvukao najveću snagu...od eksperimentisanja nema ništa...mnogo gubiš para,dobiješ snagu ali ne i kvalitet odnosno kvari se...zafrkano je dosta :(
jel neko za utrku? :D

ajde ljudovi igrat ćemo prijateljske nećemo u pare :lol:
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

imal online koga da igramo?
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ja sam u bht sobi
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

hoce li se iko trkat za 6 $ toliko mi je ostalo :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

jaba78 je napisao(la):
hoce li se iko trkat za 6 $ toliko mi je ostalo :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ja imam samo 1$:icon_biggrin:
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

Napravio sam BHTuning sobu...ulazite svi koji ste online
 
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

eto me da bacim samo krug sa ovim da vidim kolko ce trka izdrzat :D
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

dolazim ;);) samo da odradim servis ;)
 
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

eh da al prvo da odigram par turnira da kupim to sjedista i da skupim koju paru za kvarove kojih ce bit garant :D
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

jel ovo niko ne igra?
 
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

eto mene ulazim

pioneer: evo novosti za ovaj setup od 10.004, znaci sa 25psi turbom, nitrom kroz citavu trku traje 4 trke i ode klipnjaca,znaci nije pukla, samo se pod stresom. KAd budem imao kesa i vremena eksperimentirat cu sa manjim pritiskom,pa javim kolko ce onda trajat ;)

I plan mi je kupit jos jedan k20, nabit slikove samo i koristit ga za bracketing i ta turnire. Imam ovaj Pontiac na test voznji, al uzimaju ga za par dana nazad, moram imat jedan motor "normalan" :)
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

jel neko raspoložen za malo prijateljskog nadmetanja?
 
Top