Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

DLS

Početnik
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

-=EviL=- je napisao(la):
jel neko raspoložen za malo prijateljskog nadmetanja?

ja samo za pare tucem


hajmo ... ja sam na bhtuning

djeste ljudovi?
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

Oo ljudi hocu da vratim auto u fabricko stanje, sve sam uklonio samo turbo nece nikako da se skloni pomagajte :icon_rolleyes:
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

idemo li igrati?

BUJRUM ;);)
 
Početnik
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

e ebo ga dan kad stavi turbo na auto...
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

hajde oggy ulazi i suti... sta cemo ti mi sto si je puko kvar ;)

http://www.nittolegends.com/community/showthread.php?t=114095
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

gdje je stara ekipa... ne javlja se niko ;)
 
Početnik
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ne mogu ja izdrzat ovo ba...4 utrke i 600 dolara na popravku dam...sve bude pod stresom :D

eh, da...u blokadi mi je vec na pola staze i moram pustat gas...sta radit sa mjenjacem, sad mi je final drive 3.000
trebam li smanjiti ili dici, kako to funkcionise?
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

1st) 5.105
2nd) 2.825
3rd) 1.955
4th) 1.375
5th) 1.015
6th) .805
Final) 4.105 ovako je kod mene i zadovoljan sam ;)
 
Početnik
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

jel ono i ti mustanga vozis?
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

evo ih role, osjetili ono sto smo i mi.... turbine i nitro pojeli motore
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

eh pošto sam vidio da većina pravi neke fatalne greške pa dobija štetu na motor popriličnu da vam malo objasnim neke stvari...
nikada ama baš nikad ne kupujete prvo turbo ili još gore nitro:icon_eek:
ja bih vam preporučio da prvo kupite auspuh i polako kupite čitav komplet od auspuha kako zarađujete...
Turbo down pipe i turbo exhaust manifold vam ne treba... to kad budete turbo kupovali tad će vam trebat...
kad završite sa auspuhom krenite sa fuel system
tek onda krećete sa engine internals(dijelovi motora)
pa na kraju turbo ...tako ćete najmanje oštetiti motor ali opet ako su dijelovi MADE IN CHINA imat ćete štete ali u manjim granicama nego sada ovi što su na početku turbo kupili pa zeznuli motor itd itd
da ne odugovlacim sa ovim više...

savjet u utrci spustite kvacilo do kraja dole tako dobijate 0,1 sec do 0,2 sec ispod vremena koje sada radite(zavisno od snage motora)na stock motoru ćete malo dobit...

savjet za one koji već hoće da mijenjaju auto...ne radite ništa na autu samo radite turnire i skupljajte pare...nećete morat plaćat popravke motora a opet možete zarađivat tako da je to najbolji način i najbrži da dođete do para za novo auto i to bez ulaganja :)

sve dijelove možete zamjenit originalnim dijelovima u HOME pa onda u Garage pa parts pa instalirate sve dijelove koji su standardni a Turbo kad hoćete da skinete imate UNINSTAL Turbo System
nadam se da sam bar nekome pomogao :):123:

ja sam radio svoj zadnji setup po ovoj stranici i mustang sada napokon ide ispod 9 sec....samo sam mijenjao gear rations,stavio sam svoje pa je mnogo bolje jer ne zabija u blokadu u 1. brzini toliko

trenutno najbolje vrijeme 8.695 sec :123:



http://www.nittolegends.com/community/showthread.php?t=120899

Shelby je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
e ebo ga dan kad stavi turbo na auto...

hahahah,nisi jedini xD

kao što rekoh nije nikakav problem skinuti Turbo...samo ga skinete dok ne budete opet htjeli da ga instalirate na auto ;)
 
Početnik
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

gear ratios na mustangu, 5 brzina? final drive?
to me ebe najvise, zabije u blokadu u 5-toj na pola staze i do kraja tako vozim, gdje se nece pokvarit :D
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

pa napravi sebi tako da ti ne ode u blokadu meni je final 4790 a 5 brzina 0.510 tebi bi trebalo negdje 0.550 odprilike da bude 5 brzina da ne odeš tako rano u blokadu...
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

-=EviL=- je napisao(la):
usput ko još igra Nitto nek me obavezno doda ja tamo igram već neko vrijeme...nick mi je nightkiller94 obavezno me NIM vozim mustanga za one koji misle da su brži neka samo jave i dođu u neku od soba ;) ...
Hoces u kljuceve.. Vozim GT-Ra ;)

erol_brcak je napisao(la):
Znam brate, vozim ja ovo u stvarnosti :D

A u cem je fol izmedju k20 i k24, vidio sam negdje da je max hp na strani k20, al pretpostavaljam da je k24 stabilniji, ne puca svake 3-4 trke. I kako doci do poena u ovoj igiri, jel to samo pretplatnici dobivaju,nikako vise?
Pa k20 je 2.0L DOCH a k24 je 2.4L DOHC VTEC.. jel ti dovoljno to sto na 850KS ljudi rade sa fabrickim blockom :)
no replacement for displacement ;)
 
Top