Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

caus je napisao(la):
ebo ovo kupio turbo kupio inercooler i jos nes i nema ga nidje djaba mi lova otisla

e ovo se i meni desilo :icon_question:
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ima ljudi u garazi... kliknes na home i odes u garazu i tamo nadjes i ugradis sebi ;)
 
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

pioneer_09 je napisao(la):
erole koliko ti sad ide honda i sta si na njoj radio?

U Honda oper pravi problme, a taman sam se bio nafalio da se ne kvari :)

Ide 11.1 , sta sam radio ne pitaj :icon_biggrin: znam samo da imam sad problem , zafalilo mi dijelova pa sam prodo oem hladnjak od b18ke, a ovaj k20 sam skorz razvalio ( klipnjaca,klip, ventil, dihtung glave, sve sjebo) a ne mogu swapovat b18 da odvozim koji turnir zbog tog ebenog hladnjaka koji sam prodo,a marke neam )
Skontat cu nesto, prodat sta sa k20 pa kupit kasnije kad se oporavim :)
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ma i ja sam 2 puta napravio sjeb sa motorom i sad slazem sa linka http://www.nittolegends.com/community/showthread.php?t=114095 sto je mrva postavio pa da vidim sta cu dobiti... hajde ako hoces u sobu da odigramo koju u kes, ti sa tim motorom a ja cu te pustit samo da kupis taj hladnjak? nemoj nista sa njega prodavati... hoces?

i ja sam presao na b18 i zaradjujem sa njim kes... dok onaj ne sklopim ;)
 
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

Triza kolko imas SC-ova?

E sad se sjeti da su mi dali ono americko govno pontiac trans .. nesto na test voznju pa cu sa njim odvozit turnir, hvala na ponudi ipak :)

I fala ti na ovom linku, ja sam propustio ovaj link kad je Mrva pisao, a bas sam ov trazio k20 setup ali sa dijelovima iz torena i newburge-a samo ;)
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ma nis... ako hoces hajde ;) ja nemam pojma sta sam dobio za testnu voznju... gdje se to vidi... hahah... ja odma kreno ko veliki kakav test...
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

haj pijonir da te ja oderem s mojom hondicom :icon_biggrin:
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

cekaj aldine dok slozim motor... :lol: koliko ti ide honda? sta si radio na njoj... uskoro cemo igrati don't worry... sta to nisi u gradu?
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

haha slazi slazi :D
ide 10.7 s nitrom
radio sve sto se moglo uradit

ucim, za ispit sutra, bar se nakanjujem hahah :D
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

haha... dobar si... hocu reci sa ucenjem...
a motor si sigurno novi ubacio... sacekaj i mene dok dodjem na stazu pa cemo se poganjati;) uskoro ;)
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ma ubacio sam ovaj K20 al su dijelovi jedno veliko sranje, bolje vozi tako kako jest, skupljaj 15k predji u 3. garazu i onda slazi motor ..
posle jedne utrke po 300$ bude ono popravki na motoru
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

znam.... dijelovi jesu sranje... do sad sam mogao komotno preci u sljedecu garazu ali hocu da slozim ovaj sa linka pa da vidim sta i kako ;) pa jesi li ti u toj sljedecoj garazi od 15k ili u ovoj od 500$... jbt u prvoj garazi nabacio sve zivo, turbo nitro, nista se nije sjebalo i sad vozim sa tim motorom nit radim servis nit ista, al bez turba i nitra vozi 14.150 bez ikakvih problema vec mozda 50. trku... a onaj jedna utrka i na servis...ccc
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

pa ja, i ja sam 30k do sad ulozio u motor i et spustio ga na 10.7 i kvari se :D
pa et vidicu sad sta cu iskombinovat dal trazit tako neke kombinacije, sa prve dvije garaze il cu ganjat trecu

u drugoj sam sad, al odo ucit malo :D
 
Legend
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ima li ko da se trkamo :)
 

DLS

Početnik
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

izgleda da neradi server
 
Top