Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

RE: Honda Civic ED7

@Frenkie: Nemamo sta cekat da se slucajno sretnemo, 063 983 182, pa zovi ;)

@Armin: Sto niste bolan, eto za ubuduce trebaju mi zadnje blatnice, alu felge ( drug hoce da mu ove vratim nazad :/ ) treba mi jos sajba, ordzidzi za japanska auta uski aku hmm i to je to :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

eto javi se limpiju i adiju, honda je iz zenice, oni ce je vidjet prije nego ja, pa nek ti skinu to sto ti treba:cool::cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

al ima tih nekoliko auta, nisu ni u nekom stanju, al imaju dijelova finih... eno za struju bezveze ford al ima dobre karambolke, onda za mene jedna fabia sa org lecama, a evo i solidna hondica za erola, ocuvana nisu lose ni fele na njoj :D :lol:
 
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
@Frenkie: Nemamo sta cekat da se slucajno sretnemo, 063 983 182, pa zovi ;)

krajem arila pocetkom maja sam dole pa ce biti prilike da se sretnemo evo moj broj dole 062 444 220 pa ko koga prije trzne ;)
 
RE: Honda Civic ED7

Ja sam ti 14. i 15. maja u Osijeku, pa et probaj da ne ubodes bas ta dva dana :) il jos bolje ajde se dogovorimo da ides sa nama gore, bit ce ludnica, ako si tu u to vrijeme, ne smijes propustit to ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/45386_1495061209698_1029093606_31491007_5501228_n.jpg
 
RE: Honda Civic ED7

To je stari update, abd u petak, subotu novi, veliki update.

Da iskoristim eto priliku kad je vec dignuta tema pa da kazem da sam juce odvezo auto u Tz, tacnije Zivinice da mi majstor izreze i zavari nove zadnje rubnjake i pragove i ustima prednji kraj koji ne da nije u vinklu nego su odstupanja u centimentrima, valja ga izvlacit, varit podlosle nove, stimaj tam, stimaj vam, bice slike kad dodje vrijeme ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Odlican preljep autic i odlican izbor;).Inace ti stari Hondini hatchi su mi uvijek bili tiha patnja meni posebno CRX:icon_biggrin: to je meni jedna od najljepsih kreacija autoindustrije ikad.
 
RE: Honda Civic ED7

svaka cast na projektu,na autu,tj. na svemu ;)
Inace obozavam civic,posebno taj model :D
puno srece s autom :123:
 
RE: Honda Civic ED7

Ko kaze :) da se izvadim iz govana sada sa limarijom pa da se slozi ovaj mjenjac i abd do kraja ljeta skupim za slikice ces da vidis :)
 
Top