Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

RE: Honda Civic ED7

auuu, pa igro sam igru toliko dugo, da to nisam znao/zakljucio, fejlo sam debelo :D

@R-fan: Fala drug ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

sta reći vidi se da dobro radis najvaznije imas ukusa i znas sta radis
polako sigurno i odlucno samo nastavi auto je prelijepo inace ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

bravo majstore, drago mi je sto ces konacno rijesiti tu instalaciju koja te zeza vec dugo vremena, samo naprijed, i mjenjac i cajgere dok rijesis bit ce ludilo;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Po meni jedan od najboljih updade-a! Ocekujemo probnu voznju i prve utiske! :cool: Samo tako nastavi! ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

A vidi honde dokle se vrti. Crveno polje joj kao kod puga:lol::lol:

Svaka pohvala za trud i ljubav prema hondici. Sviđa mi se što nisi šminker:icon_biggrin:

Samo naprijed:cool:
 
RE: Honda Civic ED7

Naravno da nisam, nek ti dovoljan primjer bude taj sto sam pocupo el. podizace stakala i el. retrovizore i zamijenio ih kurblom i polugicama :D

Hvala ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Sine, divim ti se.:cool:
Iz dana u dan rasteš u mojim očima, stvarno si lud koliko voliš ovo što radiš.;)

Nastavljam da pratim i želim ti puno pehara ove godine, mislim da ima potencijala.:123:
 
RE: Honda Civic ED7

nikad nisam komentariso ovu tvoju hondicu,ali vidim da si je skocko pravo ono po hunteru :D,zujalica ipo svaka cast valjda se nekad sretnemo nekad u brckom pa pice popijemo ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

danas mi u zenici u podzemnoj garazi gledamo crvenu civic, ovu kao kod tebe, reko e sad da je Erol vidi, mogli smo ti skinut sve sto ti treba:cool::cool::cool:
 
Top