Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

dobro ti ovo druze radis, svaka cast, vjerujem da ce biti totalno drugi auto dok zavrsis s njom;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

lutkica je vec, ovo bijelo bas dobro djeluje uzivo, samo jos da se sklopi unutra :D
 
RE: Honda Civic ED7

:p oce i to, kupio sam juce 25m2 podloge za laminat, 10 km jbt, ja konto skuplje nesto, pa cu oblozit interijer citav, kolega CRX-as iz BG-a je radio isto, zadovoljan je, pogotovo termo izolacijom i jos sam nekih sitnica uzeo da se ublaze iritirajuci zvukovi unutra ;)

I skonto sam sto me jebe onaj ler i padaju obrtaji, juce mi poce stekat i tokom voznje, kablovi od svjecica, jedan jako lose baca struju, znaci valja ganjat i to, a sa kesom tanak skroz, al skontat cu vec nesto, jer ovo bas pojede.
 
Administrator
RE: Honda Civic ED7

nista drugo i ne ocekivati od tebe, nego da ces je dovesti u odlicno stanje... fino to erole napreduje;)
kad se skroz okreci u bijelu bit ce odlicna;)
sretno u nastavku;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Auto se preporodilo od dana kada smo isli da je gledamo "valjal" cemu i da je kupis ali od prvog dana sam znao da ima potencijala sobzirom da smo nasli zanimljiv predmet ispod zadnjeg sjedista od predhodnog vlasnika :lol:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

mlao po malo, još malo i sva će biti bijela
:lol::lol::lol::lol::lol:

FIno avto, a i ide bgmi
;)
 
RE: Honda Civic ED7

@Dare: haha, jel na zeMske gace mislis i to one oversize :D

@Puki druze, za one felge, zao mi je ne mogu ti opisat koliko, al tesko da cu te moc ispostovat kako smo se dogovorili, necu imat onih 150e do kraja mjeseca nema sanse, stvarno bi ih volio, bas su mi se svidjele, al kad se nema nema se, jbg :/

@ostali: pa fala narode na podrsci ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Jeste role na njih mislim vidi se da je hodna imala kao sto rece Borat u svome filmu pusy magnet :lol: od samog pocetka .

Jbg nebi ja drugarima prodao svasta samo kvalitetnu robu po naravno extremno gotivnim cijenama ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Ovo ce da bude prejebeno kada se zavrsi! Svaka cast na ideji! Respect! :cool:
 
Top