Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

RE: Civic Coupe

Eh meni nisu rekli za usis nista, samo da je 380 eura komplet izduv, grana i cijev fi50 do lonca zadnjeg, sto je jebg donekle i realna cijena, al za mene mnogo brate, mnogo.

I e vidio sam negdje, mislim na hr honda forumu, onaj crveni Samurai, ko tvoj civic, identican, 17.45 vrijeme :p


Treba tebi jos prijatelju moj... :D
 
Član
RE: Civic Coupe

sminka ti ovaj carbon detalj ;) koliko ovo konja daje, jel po brisacu jedan ili kako :icon_question: :D
 
Član
RE: Civic Coupe

Limpi je napisao(la):
sminka ti ovaj carbon detalj ;) koliko ovo konja daje, jel po brisacu jedan ili kako :icon_question: :D

hehe, ne daju brisaci, to jeste sminka, ali daje ovo ispod slika brisaca :D
 
RE: Civic Coupe

Izduvna djeluje pravo kvalitetno uradjena ;)

Nego, za ove karbon fore, ko ti je radio to, dje kupi ovu 3d foliju. Nije mi to za moje auto bas, al ipak da pitam, mozda mi dodje luda :)
 
Član
RE: Civic Coupe

e samo da cujes zvuk :) a i ide stvarno bolje, nema govora, 200 sam vozio odmah :D a nije mogao, jedva 185 navlacio...sad navlaci bas bolje, velika razlika... ne znam tacno koliko je, ali nije bas jeftina, najbolje ako ti kad dodje ta luda, javis mi sta je u pitanju (hauba, krov, itd) ja ti provjerim koliko para pa ti javim :)







evo i slika usisa, sa kontra strane :) i izduvna jos jednom :)
 
Član
RE: Civic Coupe

Auuuuu brato sta si joj pocinio;) Bez rjeci sam ostao, svaka cast...
Sjecas se samo kad smo kupovali onu staru Hondicu!? bio sma malo zabrinut za nju al i nije ni bila skupa a ova sad nemam rjeci majke mi:icon_smile:
Osvjetljenje extra, izgled extra al zvuk brate otkida;)
Samo nastavi tako i obavezno stavi one felge cim se ljepse vrjeme proljepsa..
Nasao sam i ja nove fele za skodilaka Dotz Hanzo pogledaj ih pa mi javi kakve su..

Pooooooooozzzzzzzzzzzzzzzzzz
 
Početnik
RE: Civic Coupe

U zadnje mi se vrijeme bas svidjaju ove Hondice...iako mi je VW bio jedina ljubav(i sad je) al nece jos dugo koliko vidim! :D Dobra Honda ;)

Nego ja sam ti ovako auto vozio piihhh ima 5 godina.......







na NFS-u :lol:
 
Član
RE: Civic Coupe

Savo03 je napisao(la):
Auuuuu brato sta si joj pocinio;) Bez rjeci sam ostao, svaka cast...
Sjecas se samo kad smo kupovali onu staru Hondicu!? bio sma malo zabrinut za nju al i nije ni bila skupa a ova sad nemam rjeci majke mi:icon_smile:
Osvjetljenje extra, izgled extra al zvuk brate otkida;)
Samo nastavi tako i obavezno stavi one felge cim se ljepse vrjeme proljepsa..
Nasao sam i ja nove fele za skodilaka Dotz Hanzo pogledaj ih pa mi javi kakve su..

Pooooooooozzzzzzzzzzzzzzzzzz

oooo, pa Savo, Savo, jos nisi skinuo folije? :) ja tek zatamnio, znaci po danu, ni sa jedne strane se nista ne vidi! a policija pocela jebavat za stakla... :icon_rolleyes:

jesu to felne, na slici?? ako jesu, onda suuuu :icon_eek: vrh!
 
Član
RE: Civic Coupe

Nisam jos skinuo al ako budem samo cu za nijansu svjetlije.. A pa sta sam ti ja rekao za policiju:icon_smile: Slabo ja imam problema sa njima samo pokazem index i vide da studiram bezbjednost i pice dalje rocko:lol:
Oko Bozica u BN bil "akcija folije" i drug za 4 dana dobije tri kazne:icon_confused:
Ove felge sto sam nasao extra su al nisam jos otisao da vidim, sad mi momak rece da ih dobro provjerim jer je neki lola imao udes sa ovakvim felgama pa dal nije neka muvaza:icon_rolleyes:


A evo slicica o kojim je felgama rec
 

Prilozi

  • 2508001583_10b6b98ed2.jpg
    2508001583_10b6b98ed2.jpg
    38,7 KB · Pregleda: 10
Top