Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
RE: Civic Coupe

danas postavio gume na njih, ali ipak ostavio celicare jos neko vrijeme :) Auto sam ostavio, radi se komplet izduv, grana, fi 55 ili 50 ne znam ni ja sta ce da stavi, pa za 10-15 dana se radi usis...ostaje jos nekad kasnije kad nakupim para viska, komp drugi i necu vise nista ni dirati :) Onda cu da derem Erole koji se nafurao da je najbrzi hahahahah :) :D
 
RE: Civic Coupe

Svaka cast za auto :cool: tema pregledana pedatno :icon_biggrin:. Sve je odlicno svidja mi se u potpunosti


Felge su exstra jedva cekam da ih vidim na autu i da kazem da je bez tablice neopisivo bolja ;)

sretno u daljim radovima ;)
 
Član
RE: Civic Coupe

GolFanatiCars je napisao(la):
Svaka cast za auto :cool: tema pregledana pedatno :icon_biggrin:. Sve je odlicno svidja mi se u potpunosti


Felge su exstra jedva cekam da ih vidim na autu i da kazem da je bez tablice neopisivo bolja ;)

sretno u daljim radovima ;)

Hvala, slazem se da je bez tablice bolje, zato je i skidam stalno :) sad ce jos da bude brza, ne samo ljepsa :cool:
 
RE: Civic Coupe

SašaCRX je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Svaka cast za auto :cool: tema pregledana pedatno :icon_biggrin:. Sve je odlicno svidja mi se u potpunosti


Felge su exstra jedva cekam da ih vidim na autu i da kazem da je bez tablice neopisivo bolja ;)

sretno u daljim radovima ;)

Hvala, slazem se da je bez tablice bolje, zato je i skidam stalno :) sad ce jos da bude brza, ne samo ljepsa :cool:

:cool: skidaj sve to ti utice na brzinu npr i zadnju tablicu :D

samo naprijed sve je odlicno ;)
 
RE: Civic Coupe

Haris je napisao(la):
heee... erole evo brzi od tebe :p

Kakav on ba, previse je on sminkerast da bude brzi, da je ganjo brzinu kupio bi hatcha-a, a ne nekog tromog kupejčića :D

Ja cu samo rec, run your car, not you mouth :icon_biggrin:
 
Član
RE: Civic Coupe

ja pojacavam snagu motora zbog sebe :) ali opet mozda i budem ucestvovao na Osijeku :) ako nadjem nesto sto trazim jos...

nemam sifru boje, ako si na to mislio, jbg imao na papiru i ostavio kod momka sto mi je farbao... :)
 
Član
RE: Civic Coupe // izduv :)








za koji minut i video kako se sad to cuje fino :icon_smile:


prvi video:

http://youtu.be/8KFofcqcbjY?hd=1



evo ga i drugi video :icon_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=KHpwFRyf3gk
 
RE: Civic Coupe

Hohoho, jes prljava bog te vidio na prvom video :lol:

Nego idel sta bolje? To mene zanima, da nisi bacio 200 eura u vjetar :D

al su ekstra uradili, ovako kolko se moze vidjet, svaka cast momcima, valja ih posjetit jednom :)
 
Član
RE: Civic Coupe

da je bogdom 200, da se nije dodalo jos toliko za sve :)

ne znam, ovo drug bacio slike, sutra ce bit gotovo sve navece pa cu otici po njega pa javim rezultate :)
 
RE: Civic Coupe

nemoj jebat :S jos 200 eura, ajaj, a reko sam ti ja, meni su rekli 380 eura za mog civica, ti se sprdo sa mnom :)
 
Član
RE: Civic Coupe

erol_brcak je napisao(la):
nemoj jebat :S jos 200 eura, ajaj, a reko sam ti ja, meni su rekli 380 eura za mog civica, ti se sprdo sa mnom :)

pa bolan komplet do zadnjeg lonca izduv i komplet usis :icon_smile:
 
Top