Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
RE: Civic Coupe

SašaCRX je napisao(la):
Skontao sam da je LIP ili ralica :) trazim to, to najvise cak i trazim sada, bas mi fali, a nije velika investicija :)

1. Vidis bolan kako ti citam misli

2. Felge po slikama ispala neka zeleno-zlatno-zuta boja kakice....bolje da si u gunmetal sivu sa ruzicastim sarafima :cool:
 
Član
RE: Civic Coupe

ovo nekim gay zamzung mobitelom slikano, oni tako mijenjanu boje, crveno u pink i to :D

a opasan japanac na zadnjoj slici, yugo ce imat nocne more :lol:
 
Član
RE: Civic Coupe

moje misljenje je: extra!! stvarno mi se sviđa boja! ja sam sebi mislio onu svijetlu skorz ali ova mi je extra... ;) jos kad budu na autu...bit ce za 10!
 
Član
RE: Civic Coupe

moje misljenje da si trebao izabrati svjetliju nijansu :)
ali i ovako felge izgledaju odlicno, ko nove
 
Član
RE: Civic Coupe

Dobro su felge ispale bit ce pojava na autu bas unikatno izgleda ;)

A to sto erol prica za modu sta sve nije u modi pa se fura :D treba bit orginalan :icon_smile:;)
 
Član
RE: Civic Coupe

Hvala svima, i kome se svidja i kome se ne svidja, na misljenju, cijenim iskreno misljenje :) jos nisu postavljene, zbog vremena sugavog, ali toliko mi se svidjaju da sam postavio kartone i stare podmetace ispod njih, da ne stoje na betonu u garazi :) :)

Btw, novina jos jedna, zatamnio sam stakla dodatno, znaci folija preko folije :D hahah mrkli mrak :)
 
RE: Civic Coupe

hehe, vidio sam juce kod firme parkiran Civic, oj sta mu celicare rade, ubise ga skroz , jos je i prljav bio nekakav :)
 
Top