Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
RE: Civic Coupe

ArminM je napisao(la):
premocno je ovo ispalo,svaka cast,diode su cudo;);)

jeste, ali su diode one na traci, pa se sjeku, bas je jebeno za uradit, a i sjenka se skida, koja ne da svjestlosti da prodje, i tako milion stvari, a i osvjetljenje tastera klime je ispalo jednako mocno, pa cak i pepeljara :icon_smile:
 
Član
RE: Civic Coupe

SašaCRX je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
premocno je ovo ispalo,svaka cast,diode su cudo;);)

jeste, ali su diode one na traci, pa se sjeku, bas je jebeno za uradit, a i sjenka se skida, koja ne da svjestlosti da prodje, i tako milion stvari, a i osvjetljenje tastera klime je ispalo jednako mocno, pa cak i pepeljara :icon_smile:

sve je extra odradjeno,divim se svegami,za diode treba imati puno strpljenja i zivaca,ja bi poslije trece sve pobacao:lol:
 
Član
RE: Civic Coupe

ArminM je napisao(la):
SašaCRX je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
premocno je ovo ispalo,svaka cast,diode su cudo;);)

jeste, ali su diode one na traci, pa se sjeku, bas je jebeno za uradit, a i sjenka se skida, koja ne da svjestlosti da prodje, i tako milion stvari, a i osvjetljenje tastera klime je ispalo jednako mocno, pa cak i pepeljara :icon_smile:

sve je extra odradjeno,divim se svegami,za diode treba imati puno strpljenja i zivaca,ja bi poslije trece sve pobacao:lol:

zovite_sivac je napisao(la):
tek ce da bude bombona :lol: ne dam je ni za brdo karamela :D

druze, jes' mislio ti to prodat u skorije vrijeme ? :lol::lol::lol:

@ArminM: i ja bih pobacao, ali sreca drug mi strpljiv pa je on to lijepio, ja samo skidao i vracao dijelove, ubio se za sarafanja :lol:

@Sivac: necu, sto pitas, da ne bi kupovao? :lol::D
 
Član
RE: Civic Coupe

SašaCRX je napisao(la):
zovite_sivac je napisao(la):
@Sivac: necu, sto pitas, da ne bi kupovao? :lol::D

Ma jok, ja sam ti vise za hatch-a, malo auto za malog covjeka. :lol:

Interesovalo me sta's odgovorit ! :lol:

kad bude spor kao tvoj, prodacu ga :lol: :lol:
Sta rece i osta' ziv !!!

Definitivno ne mozes ostat na ovoj izjavi...treba ovo rijesit 1 na 1 kad tad ! :123: :lol:
 
Član
RE: Civic Coupe

nije lose, super izgleda, pogotovo tabla ;)

a vidi spamera, sto odmah navale :lol:
 
Član
RE: Civic Coupe

trizex je napisao(la):
e da znas u kolikom sam poslu bio zadnjih dana ne bi mi zamjerio :D bacicu koju sliku kad mognem :)

Laže pas, napija se po Doboju, jurca nekim Italijanima od auta po gradu, uši probija.
Informacije provjerene.:D
 
Top