Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
RE: Civic Coupe

uzao sam je u kompenzaciju za neki dug, posto su bivsem vlasniku trebala vrata i prozori da renovira stan, a meni duzna bila firma koja to radi, pa prebili dug :) u Srbiji sam gledao ovakav kosta oko 3800 evra, s tim sto nema nove oz felne i toyo gume :) :p
 
Član
RE: Civic Coupe// veliki servis i klima :)

Odradjen veliki servis, znaci original hondini dijelovi nabavljeni u Beogradu gdje je sve i radnjeno, tako i klima koja je postavljenja kada je i radjen servis.
-Zupcasti kais
-Spaner
-Filter Ulja
-Filter goriva
-Ulje nasuto neko (po preporuci servisera-drugar)
-Kais kompresora klime
-jedan leteci lezaj je bio otisao (pojma nemam kako i sta je dovelo do toga), tako da smo otvorili motor, te promjenili:
-karike
-letece lezajeve
-metalni dihtung glave
-dihtung kartera
-dihtung izduva...

Drugar je inace serviser koji mi odrzava auto, kao i predhodnu Hondu. Kada smo otvorili motor, rekao sam mu da mi popise sve sto je imalo otislo, da se sve, bas sve promjeni, da bude tip-top stanje motora, ali sve sto je bilo lose su karike koje su otisle zbog tog lezaja leteceg i leteci lezajevi, koliko sam ja njega shvatio, mada moguce da sam pogrijesio :icon_smile:

Slika nemam jer nije estetika :lol:

Potrebno mi je dugme klime, znaci evo slika:

image hosting
 
Član
RE: Civic Coupe

Postavi ovakav, bas je kul! :D
Jednopolni%20prekidac%203011L%20med.JPG
 
Član
RE: Civic Coupe

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: najbolje tako, ne mogu ofulat :icon_smile:

ne ide mi bijela boja uz enterijer :)
 
Član
RE: Civic Coupe

:lol: :lol: :lol: hahah prekidac :D i samo napisi iznad i ispod prekidaca "U" da znas kad ti je upaljena kad ugasena klima :lol: :lol:
 
RE: Civic Coupe

Lezaj otiso jer si vozio bez ulja nemarni Hondasu :)

Sto se tice dugmeta za klimu, uradi onaj mali kill switch, sakri ga na neko manje vidljivo mjesto obzirom da ti se nece bas uklopit u full stock interije :)
 
Član
RE: Civic Coupe

erol_brcak je napisao(la):
Lezaj otiso jer si vozio bez ulja nemarni Hondasu :)

Sto se tice dugmeta za klimu, uradi onaj mali kill switch, sakri ga na neko manje vidljivo mjesto obzirom da ti se nece bas uklopit u full stock interije :)

Opet sam ja srecan jer mi je Daca rekao da je motor u extra stanju ;)

kakav prekidac, koji? najradije bih originalni, da se uklopi, jer sta cu onda s ove rupe ako uzmem drugi prekidac :icon_confused:
 
Član
RE: Civic Coupe// Zlatne OZ :D

Evo kako ce sledece sedmice izgledati moje feleee :icon_smile: jos samo naljepnice OZ idu oko srca...

 
Član
RE: Civic Coupe

nesto te ne vidjam u Hondinom drustvu...nije valjda elegancija oktavije pretegnula ? :p

jos spojler nazad, onaj veliki jebacki ko na filmovima :lol: sa ofarbanim krilcima u zlatnu boju :cool: naprijed branik chunerski, pragove nove...nista bez neonki :lol:
 
RE: Civic Coupe

ebo to, meni je stvarno krivo sto te jos nije capio jdm virus :D pa da furas neke blesave boje,npr.

Mjera :)

29708_389084172281_516762281_4435219_3653688_n.jpg
 
Član
RE: Civic Coupe

erol_brcak je napisao(la):
Ne fali nista, sem sto nisu vise u modi :)

HZAHAHAHHAH jebe se meni za modu, pravo da ti kazem, meni palo na pamet, svidjelo mi se, i reko aj tjeraj :lol: mislim da ce biti bolje od bijelih...
 
Top