Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

RE: Civic Coupe

imam ja neki nasatvak/lip za cicvića kod kuce,nesto izgleda Swedskim pise... Hugen...Magen...Migen...nemogu da desifrujem,pise da odgovara za cicvića 92-99...
stavio ja ispod nogara stalaze,jer se klimala,ali hvala bogu pa je nekakva kvalitetna plastika i ne klima se vise... :D
 
Član
RE: Civic Coupe

nermin suljagic je napisao(la):
imam ja neki nasatvak/lip za cicvića kod kuce,nesto izgleda Swedskim pise... Hugen...Magen...Migen...nemogu da desifrujem,pise da odgovara za cicvića 92-99...
stavio ja ispod nogara stalaze,jer se klimala,ali hvala bogu pa je nekakva kvalitetna plastika i ne klima se vise... :D

Mugen! kolko para? :D

edo_benz je napisao(la):
super fina hoooondaa ;)

hehe, trudim se :icon_smile:
 
RE: Civic Coupe

Joj Suljaga ludi, nemoj cojeka zajebavat :) i definitivno ga nemoj nagovarat na maafakin chunerski branik, lip je majka i bog i otac :)

Nego za ovog accorda, o ovoj red sun zastavi na krovu ja pricam otkako sam kupio auto, samo sto ce se kod mene to, bar bi ja reko bolje uklopit s obziorm da ce auto biti bijelo :)
 
Član
RE: Civic Coupe

erol_brcak je napisao(la):
Joj Suljaga ludi, nemoj cojeka zajebavat :) i definitivno ga nemoj nagovarat na maafakin chunerski branik, lip je majka i bog i otac :)

Nego za ovog accorda, o ovoj red sun zastavi na krovu ja pricam otkako sam kupio auto, samo sto ce se kod mene to, bar bi ja reko bolje uklopit s obziorm da ce auto biti bijelo :)

i on ce raditi one krake crvene ali poslije zime ;)
 
RE: Civic Coupe

Nisam mislio na to, necu ja to, meni je diskretna crvena tacka sama na komplet bijelom autu sasvim dovoljna :) al to abd tek na proljece ;) taj tip zastave sa krakovima jedino kontam ispod haube uradit, al puno zajebancije, a ima i vaznijih stvari za uradit na autu :)
 
Član
RE: Civic Coupe

Ekstra hondica to je moja zelja jednog dana taj model ili onaj hatch on mi je jos ljepsi...Samo joj treba ostaviti sve standard i staviti neke dobre 16-ke i spustiti je i imas autooo aaaaaaa....samo naprijed...
 
Član
RE: Civic Coupe

memi je napisao(la):
Ekstra hondica to je moja zelja jednog dana taj model ili onaj hatch on mi je jos ljepsi...Samo joj treba ostaviti sve standard i staviti neke dobre 16-ke i spustiti je i imas autooo aaaaaaa....samo naprijed...

druze, ne moze se vise spustit ;) a 16'' su u planu, cak i u realizaciji vec :icon_smile:
 
Član
RE: Civic Coupe

ajj kao balavac furao vazdan na NFS U2 ovakvu:) tak da nemam sta za reci..meni jedna od ljepsi hondica! samo gas:)
 
Top