Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

RE: Civic Coupe

Ma dobro ba, zezam se ja, ne nagovaram ja nikog ni na sta, samo kenjam malo, namecem svoj ukus i misljenje :)

Nego haj mi probaj tamo u BG-u, raspitaj se zapravo prodaje li ko prag od te tvoje generacije,al u hatch izvedbi, dakle ovako nesto:

attachment.php


Na mom bi to ovako izgledalo :)

DSC02049-1.jpg



Sori na off-u, aj komsije smo :D
 
Član
RE: Civic Coupe

Erole, pragove jedino da u Brckom dam momku da radi iste kao moje, tj slicne, necu ih ovde naci 100% :/

U toku je mjenjanje osvjetljenja u unutrasnjosti, znaci cajgeri, tasteri klime itd... Felne se farbaju, za jedno desetak dana cu da montiram svoje Toyo proxes4 gume na zlatne OZ st :icon_smile:

Jos uvijek trazim naslonjac za ruku koji, cini mi se, necu ni naci, sutra cu jos potraziti na Roverovom otpadu, pa ako sta nadjem, dobro i jest, jer ne zelim onaj univerzalni jer se razdrma, a i nije lijep! :icon_rolleyes:



OPET SAM U POTRAZI ZA SJEDISTIMA TAKODJE :lol: znaci i sjedista i naslonjac za ruku trazim :icon_smile:
 
Član
RE: Civic Coupe

SašaCRX je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Ne fali nista, sem sto nisu vise u modi :)

HZAHAHAHHAH je*e se meni za modu, pravo da ti kazem, meni palo na pamet, svidjelo mi se, i reko aj tjeraj :lol: mislim da ce biti bolje od bijelih...
:lol::lol: i moje trebaju bit zlatne.. :icon_smile: samo da nađem bas zlatnu boju.. a ne opet da ode na narancasto..:icon_sad:
 
Član
RE: Civic Coupe

Jel belo osvetljenje radis? Koji sex zameniti svaku sijalicicu, svaka cast. P.S. Skidaj to djubre sa volana :)
 
Član
RE: Civic Coupe

mario05 je napisao(la):
SašaCRX je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Ne fali nista, sem sto nisu vise u modi :)

HZAHAHAHHAH je*e se meni za modu, pravo da ti kazem, meni palo na pamet, svidjelo mi se, i reko aj tjeraj :lol: mislim da ce biti bolje od bijelih...
:lol::lol: i moje trebaju bit zlatne.. :icon_smile: samo da nađem bas zlatnu boju.. a ne opet da ode na narancasto..:icon_sad:

ja ostavio kod limara- lakirera, ima sifru boje fabricke subaru zlatne ;) uostalom, vidicemo kad bude gotovo...


dellas je napisao(la):
Jel belo osvetljenje radis? Koji sex zameniti svaku sijalicicu, svaka cast. P.S. Skidaj to djubre sa volana :)

sex je zestoki, bas je jebeno skinut sve ovo! Ma guli se volan :icon_mad: :icon_mad: Trebao je trizex da mi presvuce volan, ali nesto nije zainteresovan...
 
Član
RE: Civic Coupe

e da znas u kolikom sam poslu bio zadnjih dana ne bi mi zamjerio :D bacicu koju sliku kad mognem :)
 
Član
RE: Civic Coupe

trizex je napisao(la):
e da znas u kolikom sam poslu bio zadnjih dana ne bi mi zamjerio :D bacicu koju sliku kad mognem :)

Ne zamjerim ti ni ovako :icon_smile: vidim u kolikom si poslu, cim si aktivan na forumu :lol: salim se malo ;)
 
Član
RE: Civic Coupe

mario05 je napisao(la):
SašaCRX je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Ne fali nista, sem sto nisu vise u modi :)

HZAHAHAHHAH je*e se meni za modu, pravo da ti kazem, meni palo na pamet, svidjelo mi se, i reko aj tjeraj :lol: mislim da ce biti bolje od bijelih...
:lol::lol: i moje trebaju bit zlatne.. :icon_smile: samo da nađem bas zlatnu boju.. a ne opet da ode na narancasto..:icon_sad:

mozda malo tamnija varijanta žute ;) ?

http://img14.imageshack.us/img14/1664/dsc07892mala.jpg
 
Član
RE: Civic Coupe// Boja Cajgeraaaa :)

Evo uradili se cajgeri, sex teski je bio, ali se isplatilo ;)

Evo vam slike pa samo prosudite :icon_smile:













:smajli39::smajli35:
 
Član
RE: Civic Coupe

11012011184.jpg

cisto i jasno i prelijepo! Good job! ;)

btw. vidi sta se prodalo prije 3 dana :icon_mad: kasno vidio, a javio bih ti!
images


mislim da ti pase ovaj prednji type r lip?
 
Član
RE: Civic Coupe

addo je napisao(la):
11012011184.jpg

cisto i jasno i prelijepo! Good job! ;)

btw. vidi sta se prodalo prije 3 dana :icon_mad: kasno vidio, a javio bih ti!
images


mislim da ti pase ovaj prednji type r lip?

pase mi! JOOOOJ TUGOOOOOOO, de kontakt covjeka, mozda moze nabavit :icon_rolleyes:
 
Top