Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
Hehehe hvala, hvala trudim se koliko mogu , btw nisam slikao ali uzeo sam sva 4 kociona creva da promjenim i to kada vec radim a usput mi je ;)
 
Član
dsc01794t.jpg

By darko_gt at 2011-02-27

A grtalica se zaglavilaaaaa ..... :)

dsc01802ma.jpg

By darko_gt at 2011-02-27

dsc01803h.jpg

By darko_gt at 2011-02-27

dsc01804j.jpg

By darko_gt at 2011-02-27

dsc01805eb.jpg

By darko_gt at 2011-02-27

dsc01806zl.jpg

By darko_gt at 2011-02-27

dsc01807fu.jpg

By darko_gt at 2011-02-27

dsc01808z.jpg

By darko_gt at 2011-02-27

Digifant i dalje ceka svoju sudbinu .... :)
 
Član
hvala hvala.

Jeste digi je prava stvar , koji konj vise , manja potrosnja, samo ga treba uganjati da fercera kako treba sto ce u mom slucaju biti vjerovatno jebada žešća pošto sam sam po sebi baksuz :)
 
Član
Darko_GT je napisao(la):
hvala hvala.

Jeste digi je prava stvar , koji konj vise , manja potrosnja, samo ga treba uganjati da fercera kako treba sto ce u mom slucaju biti vjerovatno jebada žešća pošto sam sam po sebi baksuz :)

hehe, kada sam ja sebi uspjeo napakovati na 16V i radi ko sat vjerujem da ces i ti!
Samo polako sve fino pripremi i bice super, provjeri instalaciju instrumentom, ako ima losih dzekova zamjeni dok je vani sve znacice ti puno kasnije!
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
Darko_GT je napisao(la):
hvala hvala.

Jeste digi je prava stvar , koji konj vise , manja potrosnja, samo ga treba uganjati da fercera kako treba sto ce u mom slucaju biti vjerovatno jebada žešća pošto sam sam po sebi baksuz :)

hehe, kada sam ja sebi uspjeo napakovati na 16V i radi ko sat vjerujem da ces i ti!
Samo polako sve fino pripremi i bice super, provjeri instalaciju instrumentom, ako ima losih dzekova zamjeni dok je vani sve znacice ti puno kasnije!

Ma druze pretresao sam je cjelu ipak sam elektrotehničar :) jbg lakse je na 16v ne mjenjas glavu samo izbacis K jetronik sistem i ubacis digi ja ovde moram odrubiti glavu postaviti ovu mada je to razlog da se malo stanji i nabije kompresija ali veci je posao nego na 16v i komplikovaniji kod tebe je vec postavljena i einspric pumpa a kod mene karb i mehanicka pumpa goriva jooooj ne smijem ni da razmisljam sta sve treba prepraviti :)

pukim48 je napisao(la):
samo polako..ekstra odrzavas i sredjujes kolica;););)

Ja samo zurim kada vozim auto a polako ga sredjujem :)
 
Član
trebalo bi da bude neka razlika da pobjegnem od cifre 90 ks koliko toliko :)



Nabavili se drugi satici nisu kao oni digitalni ali ovi su dzabe :D uglavnom sutra su vec u golfu postolje sam napravio gdje ce da budu za sad ispod pepeljare pa cu ih kasnije prebaciti gore gdje je cd player a cd dole gdje je pepeljara :)

dsc01834y.jpg

By darko_gt at 2011-02-28

dsc01837l.jpg

By Darko_GT at 2011-02-28
 
Ajde Darkec vise nabi tu glavu, znas otkad mi obecavas da ces me sa tom glavom oduvat, ajde vise jebemu :D

Sto se tice ovih urica, odlicna stvar i ja ih imam u planu, da znam sta se zbiva pod haubom, al o tom po tom, nisam jos ni obrtomjer sredio :D abd iduci mjesec.
 
Član
darko ti bogami vazda nesto radis,napredujes stalno,dobre cukice,fino ce leci, i oduvaj ovog erola cunera:icon_biggrin::cool:
 
Top