Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
erol_brcak je napisao(la):
Ajde Darkec vise nabi tu glavu, znas otkad mi obecavas da ces me sa tom glavom oduvat, ajde vise jebemu :D

Sto se tice ovih urica, odlicna stvar i ja ih imam u planu, da znam sta se zbiva pod haubom, al o tom po tom, nisam jos ni obrtomjer sredio :D abd iduci mjesec.

Samo polako srescemo se na semaforu kao u dobra stara vremena i ima da te oduvam kao i dok si vozio seata :)

ArminM je napisao(la):
darko ti bogami vazda nesto radis,napredujes stalno,dobre cukice,fino ce leci, i oduvaj ovog erola cunera:icon_biggrin::cool:

ma nije to nista samo dok se docepim lijepog vremena tek tada pocinju radovi idemo na spustanje 4 nove gume i 4 amorta plinska sa crvenim oprugama :) a ovih dana mi stize i koja rolna karbon folije tacnije 4 rolne :D javljaju mi se strasne ideje :D

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
GTI:cool::cool: fino napredujes sa radovima,, samo tako nastavi;)

Trudim se samo da ne ostanem trudan od silnog truda :)
 
Haha, ajde, ajde, jedva cekam :icon_biggrin:

Nego te carbon folije, jesul 3D il obicne? Ako su 3D, javi mi cijenu po metru.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Haha, ajde, ajde, jedva cekam :icon_biggrin:

Nego te carbon folije, jesul 3D il obicne? Ako su 3D, javi mi cijenu po metru.

Evo je stigla ljepotica :)

Pa cijena je malo pojaka ali folija je reljefna znaci 3d i vrlo je kvalitetna cijene su 50 KM na strickanje a na kvadrat 40 KM vise kvadrata 35 KM sirina je 1,27 m



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
dsc01840r.jpg

By darko_gt at 2011-03-01
dsc01844k.jpg

By darko_gt at 2011-03-01
dsc01848.jpg

By darko_gt at 2011-03-01
dsc01851.jpg

By darko_gt at 2011-03-01
 
Član
Nemojte mi zamjeriti sto je auto unutra prljavo vrijeme je vrlo tesko da bi se odrzalo cisto unutra ;)

A sad odoh zavrsavat čukice :)
 
O pa znaci lako se i oblikuje, ne treba bit neki master za ovo.

Gdje si to kupovo, kod sebe il kod nekog drugog?
 
Član
Hvala hvala trudim se.

Pa ti to sad hoces reci da ja nisam majstor aaaaa cccc a cak sam mislio ti reci ja cu ti odraditi sta treba cccc :) Kod sebe sam kupio to jeste ja sam je i nabavio folija je extra kvaliteta u rangu 3M nemoj da bilo koga ko farba ova je bolja a duplo skuplja to je prava cijena i kvalitet mina jak fen i spretne ruke sve naprave sa ovom folijom :)

gotove i cukice.



Uploaded with ImageShack.us

nadam se da valja.
 
Heh, hvala, al ipak pola gusta oko te folije mi i jest da se igram dok je lijepim :)

Nista, necu jos, auto radim za mjesec-dva citavo, pa cu onda, jer sam konto tablu svakako prefarbat, neko prije farbo pa se pocela ljustit boja. Uglavnom ostavi mi metar, dva ;)
 
Top