Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
drug odlican golfers, ja bih poskidao ove stare zakove volkswagen i to, a et ti kako hoces.... Super si ga odradio do sad...pogotovo sprijeda mi se svidja... Lol samo kad se sjetim ispcetka kakav je bio :icon_biggrin: ;)
 
Član
superman je napisao(la):
drug odlican golfers, ja bih poskidao ove stare zakove volkswagen i to, a et ti kako hoces.... Super si ga odradio do sad...pogotovo sprijeda mi se svidja... Lol samo kad se sjetim ispcetka kakav je bio :icon_biggrin: ;)

Jbg uvjek se ide prema boljem , ali jos to nije nista sta sve planiram da odradim ;)

Hvala na pohvalama.

Mali update stavio sam elektro antenu poluautomacku znaci dize se na dugme :) (to sam i trazio)
 
Član
Posle duge zajebancije sa onom krbuljom od unutrasnje elektro antene kao sto sam i rekao u predhodnim postovima , ubacio sam ovu zujalicu :) napravio sam je da se podize na dugme kada ja to zelim i onoliko koliko ja zelim :) BTW antena je za ne povjerovati, njemacka ali orginal :D kupljena je na nekoj rasprodaji i kutija je bas stara :D



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
dsc01750m.jpg

By darko_gt at 2011-02-20

dsc01751ap.jpg

By Darko_GT at 2011-02-20

dsc01752d.jpg

By darko_gt at 2011-02-20

dsc01753vg.jpg

By darko_gt at 2011-02-20

dsc01754h.jpg

By darko_gt at 2011-02-20

dsc01755xu.jpg

By darko_gt at 2011-02-20

dsc01756o.jpg

By darko_gt at 2011-02-20

dsc01757i.jpg

By darko_gt at 2011-02-20

dsc01758r.jpg

By darko_gt at 2011-02-20

Evo malo remonta kocionog sistema , znaci mjenjam sva 4 diska sva cetiri lezaja , zadnja klijesta posto mi desna blokiraju i to me strasno nervira mada znam sta ih zeza ali popravit cu ih i neka stoje u rezervi. obadvoje plocice se mjenjaju isto i et to je to za sad ;) sledece na redu je suspension :) opruge i amortizeri i sve ful a naravno i ljetne gume dolaze tacno u sezoni ;)
 
Član
Ma jeste obično svi nešto šljakaju al ovako se to treba d aradi........al želje su jedno mogućnosti drugo...hehehehhe...pozzz
 
Član
bad_look je napisao(la):
Ma jeste obično svi nešto šljakaju al ovako se to treba d aradi........al želje su jedno mogućnosti drugo...hehehehhe...pozzz

Jbg ja sam imao zelju a mogcunost je dosla sama vremenom :D samo volim ovako da mjenjam sve od jednom da je s moglo kako uzeti odma i amortizeri ali jbg nesto mora da ceka :)
 
Top