Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
hmmmm vidis moglo bi se to odraditi nije losa ideja ali svejedno ako ove ostavim sebi imam ih jos u radnji a dodju negdje oko 180 km njih 3 zajedno na onom univerzalnom postolju,
 
Član
p0702111044.jpg

By darko_gt at 2011-02-07

p0702111232.jpg

By darko_gt at 2011-02-07

evo blago potamljeni stopovi :)

p0702111437.jpg

By darko_gt at 2011-02-07
 
neka si se sjetio makar slike stavit ;) nije te dugo bilo

jeli se ista radilo na autu :icon_question: ja nisam primjetio ili su slike onako da se ne zaboravi :icon_biggrin:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
neka si se sjetio makar slike stavit ;) nije te dugo bilo

jeli se ista radilo na autu :icon_question: ja nisam primjetio ili su slike onako da se ne zaboravi :icon_biggrin:

Ma danas lijep dan pa reko da ga malo operem i koju sliku bacim :).

Radilo se par stvari samo nisam nista objavio posto jos i nije sve finito :) ubacio sam grijace u sjedista ali to jos nije zavrseno dok malo otopli zima po rukama da se sad petlja sa kablovima jeste da mi nece trebati kada otopli ali ima da nalozim ispod suvozaca kada upekne debeli plus :D da se malo preznoji :) . a u planu je i masaza za vozaca da se ugradi samo to je malo komplikovano treba urezivati za onaj motoric i tako to biti ce detaljno objasnjeno ako mi uspije ;) . danas sam potamnio zadnje stopove , imao sam problema sa alneserom ali sam resio i to i sta jos .... ceka se sezona da se stave ATS cup felge a u toku sam nabavke kompresora klime pa da i to odradim vec sam nabavio hladnjak freona, isparivac, cijevi i ventile za punjenje eto to je sto sam se sjetio za sad :)
 
Član
ArminM je napisao(la):
pa darko gdje si ti jbt,,eto ga usijao se golfac;);)

Eto me svecano da nesto napisem posle dugo vremena :)

bad_look je napisao(la):
Malo još uštimaj ovaj lijevi dio zadnje karambolke i ima da bude bombona...pozzzz

Ma dobro je ustiman samo je malu u sijenci pa ti se cini da je oboren ;) PRednju moram da ustimam malo mi je oborena prema autu treba je malo oboriti naprijed da se poravna :)

GolFanatiCars je napisao(la):
krenuo si i vise nego dobrim putem svaka cast ;)

bit ce to golf sa full opremom :icon_biggrin:

jbg to mi i jeste cilj ful oprema jos kada se dodje do zamjene motora e tek tada ce da bude u fulu a za taj novi motor se jos nsiam odlucio sta bi uzeo fino bi bilo sloziti vr-a ispod haube ali valja sipat, mada imam u ponudi stranca venta vr6 za 350 evra :) sve lijepo poskidam prebacim sebi a ovo rasprodam i izvucem opet svoje pare samo skakljiva potrosanja jeste da je zvjer :(
 
Član
Ekstra to radis ;)
El.podizaci,grijanje siceva,eto sada klima ;) svaka cast :icon_smile:

Koliko dodju para ti el.podizaci sto si ugradjivo i jel dodju i oni prekidaci i sve ako nije tajna :icon_biggrin:
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Ekstra to radis ;)
El.podizaci,grijanje siceva,eto sada klima ;) svaka cast :icon_smile:

Koliko dodju para ti el.podizaci sto si ugradjivo i jel dodju i oni prekidaci i sve ako nije tajna :icon_biggrin:

Dodje sve sto ti je potrebno za postavljanje na dvoja vrata imas par strana nazad sliku sta je sve doslo u paketu nije tajna mogu doci 135 km za ekipu sa foruma ;)

btw crkla mi bi xenon sijalica sto me naljutilo pa sam zamjenio obadvije sa sijalicam od 8000k a kada sam to odradio morao sam i one h3 u malim farovima da zamjenim sa sijalicama od 8000k uglavnom extra je 8000 k boja zeznuo sam se sto sam uzeo 6000k
prvi put

btw ne napisah kako sam resio grijanje sjedista :) fora je izvala kupio sam podmetace sjedista sa masazom i grijacima rasporio podmetace povadio grijace rašio sjediste to jeste zavratio platno lepo postavio sve na spuzvu i gas :) eto nekom ideje da odradi isto ;)
 
napreduje golfers,, jos kad bi ubacio vr to bi bila
masina,, samo zadnji brisac barem vrati u crno,,
kad gledam slike on najvise odudara,,
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
napreduje golfers,, jos kad bi ubacio vr to bi bila
masina,, samo zadnji brisac barem vrati u crno,,
kad gledam slike on najvise odudara,,

E to imam uplanu mjesecima :) ali mi je nesto mrsko bilo njega odraditi ali mmorat cu , naravno vratit cu ga u crnu boju a mozda odradmi i nesto drugo sto imam u glavi ;)
 
Top