Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
fino si odradio osvjetljenje na autu,imas li problema,mislim gorel ti te smd,,sad u zadnje vrijeme pojavile se neke lose izgleda,pregaraju samo tako[/align]
 
Član
Trudim se, btw i unutra sam ubacio plocicu sa 28 dioda za unutarnje osvjetljenje.

Imaju one starije izvedbe sto su samo po jedna pa trpe veliko opterecenje pa crknu brzo, ove su vezane u seriju i u paralelu ujedno tako da se poveca otpor i smanji snaga struje a ujedno produzi i olaksa rad diode.
 
Drug sve je super ;) lijepo si sve sredio

osvjetljenje je :cool:

prijedlog ofarbaj lajsnu povis registracije na gepeku u boju auta ;)

mislio sam da je to vec u boji auta kad si montirao duboke branike :icon_biggrin:
 
Član
Kontao sam je ofarbati ali sam se predomislio imam druge planove s njom :) izbacit cu bravu i zatvoriti rupu gdje je bila a gepek ce se otvarati na dugme :) a ona ce ostati u mat crnoj :)
 
Darko_GT je napisao(la):
Kontao sam je ofarbati ali sam se predomislio imam druge planove s njom :) izbacit cu bravu i zatvoriti rupu gdje je bila a gepek ce se otvarati na dugme :) a ona ce ostati u mat crnoj :)

bravo bravo :) bit ce onda super sad razumijem sto je jos uvijek nedirnuta ;)
 
Član
Trudim se samo da otopli pa cu i to da odradim imam motoric samo mi trebaju zivci da provucem zice kroz nebo do gepeka:) . izbacio sam onu antenu sa blatobrana i stavio elektro iznad unutarnjeg retrovizora mada cu izglea ipak da stavim krovnu samo dok i za to nadjem zivce da skinem nebo i probusim rupu i provucem kabal i bla bla i bla bla :)
 
ti kako hoces, ali ja nebi stavljao na krov antenu, kod mene
je na krovu bila i pustala vodu i upropastila tapacirung,, nije u pocetku
ali vremenom se popusti i napravi belaj,,
 
Član
Ja bih, ako smem, izneo svoja iskustva sa tom antenom na krovu .....

Ja sam takodje imao antenu da levom blatobranu, hvatala je kao luda stanice!!!!!! medjutim kao i vecini i meni je dunulo da je premestim na krov....:icon_rolleyes:....e sad...posto sam presvlacio nebo, istovremeno sam iskoristio tu priliku kako bi provukao i kabl za antenu...medjutim kabl nije odbovarao onome cemu je bio namenjen ( iako su se prodavci kunuli u sve svoje da je kabl extra kvaliteta) :icon_confused: pa sam morao ponovo skidati nebo za provlacenje drugog kabla koji sam dobio uz antenu :icon_mad:
Samo busenje i montiranje antene na krov proslo jeee...pa onakoo....imao sam problema sa ucvrscivanjem same natene za krov. koliko god da sam zavrtao sraf za stezanje antene, antena se i dalje mogla pomerati :icon_question: a sto se tice mogucnosti prodiraja vode u unutrasnjost...mislim da sam taj problem resio sa silikonskim lepkom za akvarijume koji sam naneo u gumenu podlosku koja ide izmedju antene i krova :cool:
sad je samo ostalo da resim problem sa hvatanjem stanica....posto sad ne mogu ni upola stanica uhvatiti kao sa onom starom antenom (napomenuo bih da nema nigde prekida u kablu, niti bilo kakvih kratkih spojeva) ...a i to mislim da cu uspeti da resim sa polacalom za antene;)
 
Član
Resio problem :) zacepio sam rupu na blatobranu i ubgacio onu gotivnu elektro antenu sto ide na sajbu za sada se pokazala veoma dobro fata solidan broj stanica a na krovu je i dalje ostala zalijepljena imitacija krovne antene :) tako da imam dvijem muhe jednim udarcem :D
btw
Puklo mi crijevo sto ide sa glave u hladnjak , ode moj g12 :( , ali sam problem resio za 15 minuta :)
 
Član
Evo koja friska povodom lijepog dana :D
p0901111515.jpg

By darko_gt at 2011-01-09
p090111102701.jpg

By darko_gt at 2011-01-09
p0901111027.jpg

By darko_gt at 2011-01-09
p0901111023.jpg

By darko_gt at 2011-01-09
p090111102201.jpg

By darko_gt at 2011-01-09
 
Član
Cisto da se nadovezem...nadam se da ne smeta...vidim a si imas onu univezalni nosac sa satice, koji retko na koji auto da odgovara....sto sam ne uradis ovako nesto :icon_question:

fotografija0001w.jpg


fotografija0002g.jpg


fotografija0006w.jpg


fotografija0009n.jpg


Nosaci odradjeni direktno na plastiku A stuba pomocu poliester seta.....
 
Top