Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
Pa pricamo o istom samo sto ja to zovem poliester od cega se prave kade za kupatila i svi spojleri ??? Napravis kalup naneses onu krpu ili vlakna i mazes onom tecnosti kada se stvrdne uklonis ostatke naneses git itd ???
 
Član
Pragovi i rubovi su na putu ka montiranju, odradio sam prednji rub sto je pukao odradio pripremu i odnio stricu da mi to odradi u mat crnu boju tako da bi mogli da se montiraju sad u nedelju ili ponedeljak :D radujem se tom trenutku :D .

Btw nabavljam polako dijelove za novu zajebanciju , el. podizace farova :D imam prekidac i dva motorica jos trebam samo izmajmunisati mehanizam za pomjeranje sociva mada sam i to skontao kako cu odraditi :)



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
jao bre Darko nema te covjece,ja navikao rednovno na update kod tebe. Evo drago mi je sto cujem da ce rubovi i pragovi uskoro biti montirani,fino nam to poslikaj pa da vidimo kako je ispalo,veliki pozz;)
 
Član
Jbg brate ukopase me ovi rubovi dok sve kupis, popravis, pripremis, odradis postavis jooooooj mogao sam felge dobre sebi da uzmem :D ali i to ce eto da se zavrsi ovih dana pa cu malo preko zime da cackam ove podizace farova a felge moraju do ljeta da legnu cak sam se i dogovorio sa Drugarom za ATS Cup 15-ke

http://h-4.abload.de/img/ats_poliert0yn.jpg

samo sto ih je on ofarbao u crno a rub do gume u crveno :S i naravno da cu polirati rub :D
 
Član
jedne od najboljih felgi koje mozes da kupis za duju.ako ih uzmes odradi ih kao ove sa slike. Imas kod sandija,on je na scirocca stavio,polirao ih i boli glava kako izgledaju;);)
 
Član
Ma i meni su ove gotivne mada bi volio da su vise otvorene da se vide zadnji diskovi i klijesta ali et :D takav je taj model :)
 
Član
Darko_GT je napisao(la):
Ma i meni su ove gotivne mada bi volio da su vise otvorene da se vide zadnji diskovi i klijesta ali et :D takav je taj model :)

ma extra su te fele,nema govora,stoje samo tako, uglavnom odlican izbor,furaj ih neko vrijeme pa onda uvijek mozes mijenjat za nesto drugo;)
 
Darko_GT je napisao(la):
Jbg brate ukopase me ovi rubovi dok sve kupis, popravis, pripremis, odradis postavis jooooooj mogao sam felge dobre sebi da uzmem :D ali i to ce eto da se zavrsi ovih dana pa cu malo preko zime da cackam ove podizace farova a felge moraju do ljeta da legnu cak sam se i dogovorio sa Drugarom za ATS Cup 15-ke

http://h-4.abload.de/img/ats_poliert0yn.jpg

samo sto ih je on ofarbao u crno a rub do gume u crveno :S i naravno da cu polirati rub :D
Sta ti podrazumjevas pod dobrim felgama za cca 100km:lol::icon_question:
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Darko_GT je napisao(la):
Jbg brate ukopase me ovi rubovi dok sve kupis, popravis, pripremis, odradis postavis jooooooj mogao sam felge dobre sebi da uzmem :D ali i to ce eto da se zavrsi ovih dana pa cu malo preko zime da cackam ove podizace farova a felge moraju do ljeta da legnu cak sam se i dogovorio sa Drugarom za ATS Cup 15-ke

http://h-4.abload.de/img/ats_poliert0yn.jpg

samo sto ih je on ofarbao u crno a rub do gume u crveno :S i naravno da cu polirati rub :D
Sta ti podrazumjevas pod dobrim felgama za cca 100km:lol::icon_question:

Ma kazem dok sam sve odradio do kraja izaslo me vise ali jbg lijepo ih je vidjeti na autu , sve za golfa :) . Felge sam dogovorio za 180 bez guma . Jesi ti resio ????
 
Nisam uzeo sam nove iz zagreba... IN-PRO 1000kunica ali vrijede,crystal smoked sa krizom...nema plastikarija sve orididi zeljezno...Nema veze...ne znaci mi to nista jeb...farove...tko zna na kraju krajeva koliko cemo love jos skrkat u ove aute :)
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Nisam uzeo sam nove iz zagreba... IN-PRO 1000kunica ali vrijede,crystal smoked sa krizom...nema plastikarija sve orididi zeljezno...Nema veze...ne znaci mi to nista jeb...farove...tko zna na kraju krajeva koliko cemo love jos skrkat u ove aute :)

E jbg ispade glupo ... brate ja sto sam u planu nece moci zaklopiti jos koja hiljada ... :)

Taman kada pomislim necu nista vise stigne mi nesto novo ....



Uploaded with ImageShack.us

Sada ni sam nisam pametan vec imam ponudu da ih prodam ...
 
Član
p2712101835.jpg

By darko_gt at 2010-12-28
p2712101953.jpg

By Darko_GT at 2010-12-28
p2712102015.jpg

By Darko_GT at 2010-12-28
p2712102220.jpg

By Darko_GT at 2010-12-28
p2912101613.jpg

By darko_gt at 2010-12-29
p2912101632.jpg

By darko_gt at 2010-12-29
p291210163201.jpg

By darko_gt at 2010-12-29
p291210163202.jpg

By darko_gt at 2010-12-29
p2812101412.jpg

By darko_gt at 2010-12-28




Malo je prljava ladja ali tako je vrijeme stacu ja , pokusao sam da ga operem ali voda je odmah zaledila na krovu :)
 
Top