Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
Darko_GT je napisao(la):
ako je sada brzi od GSI-a koji ima 115 ks i laksi je od golfa znaci da ima vise od 115 ks , ako sam brzio od gti mk3 8v znaci to je jos jedan dokaz da ima vise od 115 ks pa neka ima i 117 ali ima vise , a ako dovoljan zahvat nije staviti radilicu sa vecim hodom, promjeniti bregastu, zrusiti glavu , polirati usis i ventile, stavitir laksi zamajac, itd. onda ne zna sta bi po tvom bilo veci zahvat u tunungu ???

A biti ce ovaj motor jos brzi , samo polako ....


Zanimljivo da je GSI 8v tezi od Golfa GTI 8V iako svi misle da je laksi jer truli :icon_biggrin: i nesto sporiji,oko 10 sec do 100 i 17 402m (ja sam ga dobivao na 402 m),trica od 115 je jos sporija od obojice(takodjer sam je dobivao na 402 m :icon_biggrin: ) tako da to neznaci da imas vise od 115ks ali ipak sam nesto sumnjicav da si toliko nabrijao 90ks motor i da ide za 9 sec do 100kmh.
 
Zar nisi reko da zamajac nisi diro uopce?

Nego, Dare moj, ne lozi se previse, polako, ako bude ove godine rejs gdje u blizini, Zivinice mozda, prijavi se, cisto da vidis kako ide cvaja. Ja sam ti reko jos ranije prije nego je ova prica o ubrzanju pocela da je moja procjena visokih 16, mozda 16.8, 16.9

Jbg, i kod mena na Hondi je uradjeno stosta, pa opet ne ocekujem dobitak veci od 10ks, u vrh glave 15. Zbrusena glava maksimalno, portan usis i izduv, zamajac dobrano olaksan, njuskasti klipovi i cai. 15 ks top

a sto se tice Kadje i te Trojke, nemoj da ti to bude mjerilo nikakvo, ko zna ko je vozio, nek imao malo losiji start, da ga je zagusio ti se ispali duzinu ispred, samo zbgo toga, da ne govorim za kasnije saltanje

kako god, bitno da cvaja napreduje, to je najbitnije ;)
 
Član
Ubacio sam zamajac od audi jaceta :icon_biggrin: on je nesto laksi, a radilica ima veci hod u smislu da moje klipnjace ne pasu na nju i bila bi prejaka kompresija da sam ostavio svoje klipnjace.

Znas kako ne pogadja me to sto mi ne vjerujete , trazili ste klip dao sam i opet ne vjerujete hocete da mi stopate vrijeme ??? ali kazem iznendicete se kako ce auto da ide jer nesto mi majstor posebno priprema ;)

spusten golf , kace mi rubovi :cool: sutra kacim slike ;)
 
Nisam rekao da nisi uradio lijep zahvat na motoru ali kao sto gti clan rece to je karburator....Anista dobro je i erol rekao prijavi se na race,ili bolje izmjeri te konje...
I ne mora znaciti ako si odero 2 auta od 115 ks da tvoj ima 120?
 
Član
nisam rekao da ima 120 ali ima vise od 110 sigurno ks ajde da kazemo da je u tim autima crklo tih 5-10 ks opet je to za mene ogroman uspjeh za ulaganje od 400 KM
 
Član
Darko_GT je napisao(la):
nisam rekao da ima 120 ali ima vise od 110 sigurno ks ajde da kazemo da je u tim autima crklo tih 5-10 ks opet je to za mene ogroman uspjeh za ulaganje od 400 KM
GTI od 112 ks je brzi od trice GTI i Kadje GSI od 115ks jer je nesto laksi ali cak ni on nepuni 9 sec do 100 kmh pa nek ti to bude orjentir.Dakle imas najmanje 112 ks.Da nije mjenjac nesto kraci :icon_question:
Uglavnom ako stvarno tako ide,svaka ti cast jer sa 90 ks na vise od 20 ks vise,za svaku je pohvalu ja mislim.


erol_brcak je napisao(la):
Zar nisi reko da zamajac nisi diro uopce?

Nego, Dare moj, ne lozi se previse, polako, ako bude ove godine rejs gdje u blizini, Zivinice mozda, prijavi se, cisto da vidis kako ide cvaja. Ja sam ti reko jos ranije prije nego je ova prica o ubrzanju pocela da je moja procjena visokih 16, mozda 16.8, 16.9

Jbg, i kod mena na Hondi je uradjeno stosta, pa opet ne ocekujem dobitak veci od 10ks, u vrh glave 15. Zbrusena glava maksimalno, portan usis i izduv, zamajac dobrano olaksan, njuskasti klipovi i cai. 15 ks top

a sto se tice Kadje i te Trojke, nemoj da ti to bude mjerilo nikakvo, ko zna ko je vozio, nek imao malo losiji start, da ga je zagusio ti se ispali duzinu ispred, samo zbgo toga, da ne govorim za kasnije saltanje

kako god, bitno da cvaja napreduje, to je najbitnije ;)
Izvini, koliko si konjica imao u tvojoj Hondi po tvojoj procjeni kad si vozio 14,9 i jeli to bilo samo vrijeme auta ili ukupno vrijeme sa tvojom reakcijom?
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Haj jarane fino u jedan post slozi koje si sve prepravke na motoru uradio;)

Mjenjao sam bregastu, radilicu, pliće klipove , klipnjace (karike,leteci,lezeci,semerinzi) , zamajac,set kvacila fi 215, zadnji protocni lonac, malo zbrusena glava, polirani kanali karburatora pre i posle leptira, (remontivan karb), polirani ventili, usisna grana nalijeganje ispolirano, izduv jos nisam odradio cekam inox granu i komplet cijevi fi 50.Eto samo sam mu to odradio ako sam se svega sjetio.
 
Pricamo o auto, ne o meni kao vozacu, dakle vrijeme auta, a moje najbolje vrijeme 15.0xx

A koliko konjica, pa pojma neam jbg, ne moze covjek to procjenit nikako. Fabrika je 130 ks, dakle sa ovim svim pa top 140-145

@Dare: Stizu slikice danas, za kojih sat-dva ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Pricamo o auto, ne o meni kao vozacu, dakle vrijeme auta, a moje najbolje vrijeme 15.0xx

A koliko konjica, pa pojma neam jbg, ne moze covjek to procjenit nikako. Fabrika je 130 ks, dakle sa ovim svim pa top 140-145

@Dare: Stizu slikice danas, za kojih sat-dva ;)
Ma ok, samo me zanimalo jer su joj performanse prilicno dobre.
 
Prilicno jesu :icon_biggrin:


No evo slidza:

22890864.jpg

By erol_brcak at 2011-08-18

73561115.jpg

By erol_brcak at 2011-08-18

Ja nisam kriv za ovu sjenu preko auta, Darki bilo mrsko preparkirat, cisto da se zna :)

17415964.jpg

By erol_brcak at 2011-08-18



Uploaded with ImageShack.us

1xx konja :D

42262018.jpg

By erol_brcak at 2011-08-18

69558123.jpg

By erol_brcak at 2011-08-18

Problemi sa rubovima :D

81370247.jpg

By erol_brcak at 2011-08-18

i jos nekoliko koje nisam obradjivao, mrsko mi vise :D

65614955.jpg

By erol_brcak at 2011-08-18

63794809.jpg

By erol_brcak at 2011-08-18

65127767.jpg

By erol_brcak at 2011-08-18


;)
 
Član
:cool: Odavno ne vidjoh ljepsu duju ne govorim samo zbog dobro obradjenih fotografija nego stvarno je preljep.
 
Top