Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
erole skromnost je mana , ajd priznaj da ide ispod 5s :D

cekamo klipove , da se malo forum razbudi , nesto zamro u zadnje vrijeme :icon_biggrin:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Hm, ovdje pise da je ovaj tezak 900 kg, a kod tebe u saobracajnoj pise koliko mi ti rece preko hiljade cini mi se, drugo 0-60mph i 0-100kmh nije isto, 60 mph je 98kmh, ima razlike jbg ;) i drugo pise da do 60 mph ide za 9,8s, ajde da i uzmemo da si skino sekundu (sto nije tako jednostavno) to je opet jedva 8,8s

Kazem ti, ide Golf sad fino, al ne koliko ti mislis ;)

@Andel: Ja dao primjere, Celica GTS (fwd takodje) 6.6s do 100kmh, a 1/4 mile 15.2, tako da, nema potrebe da dalje pricam, 6.5 ko iz picke :D
Takav golf serijski ide oko 10,5 100 kmh a stvarno bude velika razlika u podatku 0-100kmh i 0-60 mph na carfoliu imeni je cudno ali tako je,a gti 8v oko 9,5 tvornicki znaci da bi se sekunda skinula preko 20 ks vise pod haubom :icon_biggrin:

Jeli u tebe u Hondi D16A6 ili nesto jace?Kako tako ide ta Honda ili je racunas olaksanu da ni zraka nema u njoj ?

0-100 kmh nemora biti mjerilo na 402,dosta novih auta lako postignu grip pa do stotke ispale za 10 sec a na 402 izdahnu pa 18 sec .402 je po meni puno bolji pokazatelj performansi.
 
Trenutno nema nista u Hondi, al bio je d16a8, spustena glava, zamajac olaksan, portan usis, izduv, njuskasti klipovi i cai.
Necu nista da pucam, al plan je na proljece slozit d16z6 turbaka, al o tom po tom jos, ko zna sta ce bit do tad ;)

i da, na rejsu u Osijeku jeste bila olaksana u smislu vadjenja zadnjih siceva, plastika i suvozacevog sjedista, dakle nista ekstremno, mozda 30-40 kg manje nego fabrika
 
Član
Evo snimak kao sto sam i obecao ali sa losim startom jbg ali obratite paznju da je cura bila samnom i da u gepeku imam woofer napravljen od 10 mm iverice malo vecih dimenzija (pustio sam drugu do blokade posto na 100 udara) .

eto ljutih 90 ks :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=TqtXeFExXwo
 
Član
Znam da ima vise ali zvuci zanimljivo 90 KS :D najjaci dio klipa je na kraju kada cura kaze dobro je sada koci :lol:
 
Član
koliko je otprilike ovdje na videu od 0-100 :icon_question:

ide golf dobro , odo da cujem curu nisam do sada :D
 
Početnik
Po ovom videu je nekih 10-ak sekundi,mozda nesto nize..A neko je spominjao nekih 8..ali svejedno ide ko veliki,dobro ste ga napakovali,svaka cast
 
Član
Mjerio sam nekim GPS MPH mjeracom od 0-60 mph tako je pisalo a po ovom klipu sa trenutnim teretom u autu kako sam ja vidio ide 9 s posto nisam krenuo od prve sekunde ali da sam ga pre presaltao u 3 izvukao bi do 100 malo ranije (mada bi trebao neki profi mjerac za to ) ali sam pustio do blokade da ne kazete da je FAKE ali sve u svemu za "90 KS" :cool: jos kada dodje izduvni sistem vidjet cmeo te 16v naravno u stock izvedbi :D
 
Top