Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Administrator
odlican golfers... vec sam ti jednom rekao da mi se posebno svidja sto si ostavio ovaj front na autu... tj svidja mi se sto si ostavio tu masku, nisi nabacio neku bez znaka ili slicno;)
 
Član
Hvala na pohvalama , opet kradem fazon moj golf ima vise sminke nego moja cura :cool: . Drug Erol jeodradio fotke boze svaka cast ,

sto se tice fronta , oduvjek mi je se ovako svidjao ali erol me navraca na 2 fara i masku bez znaka ali nedam se ali imam tih oko 50 maski 25 crnih i 25 carbon dezen pa cu jednom namontirati da samo vidim kako izgleda .

Ubacio sam sat od 16v izgleda brutalno :D
 
Ma ovaj golf ne valja nista, neko vece Mercedes 200d ga ostavi za duzinu:lol::lol::lol::lol:

Salim se drug, golf vrijedi za sve pare, lijepo izgleda, fino ide a jos ljepse se cuje:icon_smile:, i opet kazem svaka cast na trudu i mogucnosti da ulazes u svoje auto! A sto se tice ubraznja:) tu radost i bolje cuvaj za sebe, jer ovde niko nikome ne vjeruje, a ima nas koji smo se uzivo uvjerili u to . . . .tak da;)
Samo naprijed, valjda ce biti i kakva kafa uskoro:lol:
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Dugooooo nisam vidio ljepseg golfa.Prelijep je brate sto jest jest.Svaka cast ;)

Hvala na pohvalama , tezim ka boljem .


bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobar golf pravo, a i erol se potrudio za slike;)

Ne da je se potrudio nego me smorio 3 sata je slikao ja bi ga rukom nacrtao za to vrijeme :lol:

_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Ma ovaj golf ne valja nista, neko vece Mercedes 200d ga ostavi za duzinu:lol::lol::lol::lol:

Salim se drug, golf vrijedi za sve pare, lijepo izgleda, fino ide a jos ljepse se cuje:icon_smile:, i opet kazem svaka cast na trudu i mogucnosti da ulazes u svoje auto! A sto se tice ubraznja:) tu radost i bolje cuvaj za sebe, jer ovde niko nikome ne vjeruje, a ima nas koji smo se uzivo uvjerili u to . . . .tak da;)
Samo naprijed, valjda ce biti i kakva kafa uskoro:lol:

Ma brate znam da nista ne valja :lol: kada vec rece fino se cuje meni onako :icon_rolleyes: zvuci unutra a spolja me zanima bas kakav ima zvuk s obzirom da ima 3 lonca, a ovo sve ostalo kao sto kazes cuvam za sebe :123: . Bice brate kafa jasta

pukim48 je napisao(la):
ovo je jedini golf koji je visok a da mi se mnogo svidja :cool::cool::cool:

Puki brate ovaj golf je predvidjen malo i za njive kakve da se skrene :lol: i ako smo ga jedva skinuli sa dizalice :lol:


bad_look je napisao(la):
Darko golf je prelijep...nema šta...pozzzzzz

Hvala brate i ti ne zaostajes ;)

Samo da dodam , ubacio sam crvene opruge napred i nazad a nazad imam jos jedan par plavih :lol:

dsc00075lv.jpg

By darko_gt at 2011-08-18

dsc00076ra.jpg

By darko_gt at 2011-08-18

dsc00074ziq.jpg

By darko_gt at 2011-08-18
 
iako mi se u pocetku nije svidjao kako si krenuo sredjivat sad je ;)
najlepsi definitivno u brckom...
najjace kad si rekao e ima i blokadu sad (odma ga baci u crveno :D )
i jos nesto da napisem najvaznije :icon_smile:
sredjujes,sminkas,lickas,odrices se dosta stvari al i uzivas u njemu (mislim ne stedis ga )
toliko od mene :D
 
Ma moze mu se, generalka znaci sva 205 km, jebo ja sebe u usta, meni toliko (i vise) kosta samo set kvacila najjeftiniji :D
 
Član
@ GTI FAN ; U pravu si ovo je taman.

@ laki ; znas da me je uvjek kocio samo jedan faktor a sad fino izgleda, fino ide a i eto fino ce cuje i razvija blokadu 7 soma :lol:

@ erol ; I za golfa bi tebe generalka skuplje kostala :p
 
Top