golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

Član
RE: golf mk1 by srecko.......postavljena sedista :D

hvala druze na komentaru,sto se tice unutrasnjosti sve ce se promeniti kad budem presvlacio sedista,tapacire i nebo,naravno patosnice druge,papucice i volan....sto se tice volana jurim samo raid HP ako naleti neki povoljno,i jos par nekih sitnica ce se menjati,ali to ce biti za nekih 2 meseca mozda malo vise....a sto se tice ulja,i delova oko motora,ne stedi se ni sekund jel je motor u perfektom stanju,ja sam mu prvu generalnu odradio,od kako je proizveden samo je tad jednom kad sam radio generalku otvaran motor,a i ja sam 2 vlasnik i golf je kod mene od 96 god tako da ne moram nista da brinem
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......postavljena sedista :D

evo i sipke za haubu biggrin
pre

posle

i jos malo se cistilo oko motora,ovo oko razvodne kape
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......postavljena sedista :D

samo naprijed drug.. puno srece u nastavku sa radovima :D !!
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......postavljena sedista :D

Mozda smo se sreli al poznali nismo..., mislim da sam te video u gradu jednom. U prirodi mnogo bolje izgleda nego na slikama. Svaka čast, samo napred pa se možda i sretnemo i popričamo jer sam ja iz Drugovca. Do tada postavi još slika da vidimo napredak. Pozz
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......postavljena sedista :D

rabbit82 je napisao(la):
Mozda smo se sreli al poznali nismo..., mislim da sam te video u gradu jednom. U prirodi mnogo bolje izgleda nego na slikama. Svaka čast, samo napred pa se možda i sretnemo i popričamo jer sam ja iz Drugovca. Do tada postavi još slika da vidimo napredak. Pozz
hvala,upoznacemo se naravno...nisam bio odavno na forumu jel me nesto zezao net,ali sad je sve ok...trenutno su napred celicne felne i golf je podignut za 1cm tako da je sad vislji za 3 cm nego pre...inace nece se voziti zimi,sedi u garazi i ceka lepse vreme...trebalo bi da ovih dana rasturim instrument tablu i da vidim zasto mi ne radi grejanje i mozda padne jos neko poliranje ali videcemo ako imam vremena;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......postavljena sedista :D

svaka cast kec je dobar mnogo mi se svidja fino si ga sredio
;););)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......postavljena sedista :D

Važi druže, dobro je sto možeš da ga sačuvaš od zime, proveri prekidač za paljenje grejanja, hoće on da zeza.
Za zimu kupiš nešto ovako (ko da ide po snegu) :cool: :cool: :cool:
 

Prilozi

  • Suzuki Vitara 800x600.jpg
    Suzuki Vitara 800x600.jpg
    153,2 KB · Pregleda: 33
Član
RE: golf mk1 by srecko.......postavljena sedista :D

rabbit82 je napisao(la):
Važi druže, dobro je sto možeš da ga sačuvaš od zime, proveri prekidač za paljenje grejanja, hoće on da zeza.
Za zimu kupiš nešto ovako (ko da ide po snegu) :cool: :cool: :cool:
bilo bi dobro da je prekidac,ali nije,izgleda je otislo motorce za grejanje...a za zimu imam caletov kombi sto je sad za zimu tj drift dusu dalo :D,pa na svakoj krivini udri po gasu :D
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......postavljena sedista :D

Fin golf pravo, unutrasnjost mi se svidja posebno...vidi se da vodis racuna o njemu...samo naprijed
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......postavljena sedista :D

evo nekih slika od ranije dok je jos bilo lepo vreme
IMG_1565.jpg

IMG_1563.jpg

IMG_1569.jpg

IMG_1568.jpg

pa onda kad sam menjao prednje felne i kako se digao i zadnji deo biggrin
IMG_1596.jpg

IMG_1598.jpg

i onda nesto od danas,sisao u garazu da obidjem auto i da ga upalim malo,i onda krenuo sa poliranjem biggrin
IMG_1719-1.jpg

IMG_1718.jpg

IMG_1720.jpg
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......postavljena sedista :D

svaka cast,sredjujes ga samo tako,samo naprijed:cool::cool:
 
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

Kakav stroj :cool: ma nema mu mane sto se mog misljenja tice ;)

Svaka cast :icon_biggrin:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

hvala vam puno,jedva cekam da odradim i unutrasnjost i onda sam dobar deo posla zavrsio,mada sta sve hocu da odradim na autu i koliko mi para treba svi kazu da nisam normalan kad cuju koliko bih ulozio u njega :D hvala svima na komentarima
 
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

svaka cast na fino ispoliranim dijelovima,da si blize da i meni pomognes oko poliranja.
 
Top