golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

Član
RE: golf mk1 by srecko

Ocuvan golf, vidi se :cool:
Muzika ti je dobra a vidi se da si ganjo i marke kvalitetne da ugradis! ;)
Sretno u nastavku!
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

hvala svima,na pohvalama,za podmetace ili patosnice,kasnije ce doci prave aluminijumske a ne ove sa buvljaka,inace auto je ceo zatamnjen,samo sto cu opet menjati folije i staviti one od 30%(naravno ceo auto),a sto se tice spustanja,skupljaju se pare za gevinde:D,pa ce kasnije ici u patos,trebalo bi da sirim rubove,jel mi pozadi mnogo kaci,cim vozim dvoje obavezno kaci,stavljao sam i one gumice ali ne vredi,tako da cekam gevinde,pa kasnije sirenje rubova i bice extra.
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

Moj prijedlog,da ofarbaš obrvu preko farova u boju auta,i da skupljaš pare za prave presvlake,da ti sašiju ljudi neke dobre crno crvene,ostalo manje više može proći
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

Schumi je napisao(la):
Moj prijedlog,da ofarbaš obrvu preko farova u boju auta,i da skupljaš pare za prave presvlake,da ti sašiju ljudi neke dobre crno crvene,ostalo manje više može proći

razmisljao sam da obrvicu ofarbam u boji auta,ali mi se i ovako svidja,posto je sve crveno-crna kombinacija,a za sedista,to se nece skoro raditi,moram prvo da nabavim i suvozacevo sediste od golfa 3,pa tek onda na presvlacenje,ili da kupim neka dobra sportska sedista u crveno-crnoj boji

audi_s2 je napisao(la):
iskreno ja ga ne bi dzaba

ne svidja mi se nista

jbg druze,ukusi su razliciti
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

evo nekih slika,nisu bas novije ali dobro

onda se radilo malo,polirao sam rubove na felnama

a sredisnji deo je ofarban u crnu boju sa crvenim i zlatnim kristalima

na suncu deluju jos lepse,a i sve slike su slikane mobilnim
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

konacno sam kupio sat sa obrtajima od golfa 1 GTI,prezadovoljan sam,sad samo gledam u obrtaje,ne gledam gde vozim:lol:,kupio sam i pastu za poliranje felni zove se pazol,i kupio sam gumice da stavim izmedju opruga jel mi kaci pozadi,za neki dan porucujem gevinde iz nemacke,tako da mi ostaje da sacekam da mi ih brat donese i bice extra,i jos samo da nadjem gume 175/50 ili 55 R14 pa da ih montiram,mada svi su mi rekli da cu tesko da ih nadjem,ako neko ima neka javi(naravno mislim na polovne)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

danas sam probao pastu za poliranje i mogu vam reci da se sijaju ko lude,ispolirao sam i cepove od felni.evo kako izgleda

a i evo ga sat do GTI-a

imam jedno pitanje,izgleda da mi ovaj pokazivac goriva na satu ne radi,jel postoji mogucnost da se popravi ili sta da radim

komentari
http://www.bhtuning.com/golf-mk1-by-srecko-t-24063.html
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

danas sam kupio 2 gume u extra stanju 175/50 r14,jos 2 da nadjem i bice extra,kupljeni su i brezoni,porucene su gevinde videcete vec koja je marka u pitanju,samo jos da stignu i trebao bi ceo golf da se radi:icon_smile:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

namontirane gume na felnama i ja sam prezadovoljan kako izgledaju,tek sad felna dolazi do izrazaja,cak i malo guma deluje razvuceno,u suboti idem malo u kupovinu...kupuje se alarm i centralna brava i jos dosta sitnica
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

evo ovako to izgleda

te cuvene gume:icon_smile:

maska i obrvica u mat boji

vw na okupu:to je caletov kombi,poceo sam i njega da sredjujem:icon_smile: ofarbao sam mu masku u mat i ono ispod maske,i ofarbao sam mu prednji branik u crnu mat,ostao je jos zadnji i onda da mu odradim felne,uzeo sam neke bbs od dzipa samo jos nisam probao jel odgovara promer rupa,ako odgovara odradicu ih kao moje;)

danas sam poceo polako da sredjujem celicne felne prvo sam ih ismirglao i naneo osnovnu boju za metal,sutra se farbaju u crnu mat a na rub cu staviti crvene trakice (uzeo sam foru od noke-a:cool:)

komentari: http://www.bhtuning.com/golf-mk1-by-srecko-t-24063.html
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

kupljen alarm i motorcici za centralnu bravu,sutra ugradnja,ispeglan gepek: uklonjena brava zato sto su mi obili auto,uklonjen brisac i znakovi,za neki dan se farba gepek,sutra slike
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

postavljeni motorcici na jednoj strani jel majstor nije stigao,a danas mi je odlozio za sutra...majstori kao majstori samo odlazu....inace razmisljam se da farbam ceo auto u tornado crvenu,pa sam razmisljao ako ga farbam da odradim i kvake od audija 80 da bi dosle u ravni sa vratima,nego ne znam kako bi se to povezalo unutra,jel zna neko kako se montiraju te rucke,ili jos bolje ako ima neke slike da se vidi kako je to odradjeno,jos se razmisljam za ovu boju,jel mi preporucujete jos neku, ne mora da bude metalik samo da je crvena
 
Top