golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

konacno sam narucio nove gume 185/55 r14 u petak stizu,danas sam na otpad kupio neka creva i neke zezancije kako bih namestio filter za vazduh,treba da se prepravlja,ali odradice se nesto,u subotu mi size "K&N filter" i ovih dana treba majstor da dodje da mi odradi da mi se gepek vrata otvaraju na dugme,i onda mi ostaje spustanje i :123::cool::cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

gume su stigle odavno ali slike tek sad,postavljene su,izbalansirane i jos da se postave na auto
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

znaci kakvih debila ima ja ne verujem,popizdeo sam,tek sam sad video drugu felnu gde je nova guma,i imam sta da vidim slepci,majmuni sta vec ne znaju da namontiraju jednu j*enu gumu i sve mi ocesali rub boodala i jos to nije sve tamo gde dolazi ono sranje da se pricvrsti felna kad se balansira tu si mi ogulili malo farbu na nekoliko mesta i na jednoj i na drugoj felni :angry: boodala,a moj cale nije ni gledao kad su montirali,tj gledao je ali kao da nije....sad sam privremeno postavio staro kuciste filtera od zastave samo da dodjem do majstora,a slike cu sad da izbacim da vidite kako ce od prilike da dodje filter i sta treba da se radi

evo i slika

ovako nesto bi trebalo da dodje odozgo ali to je samo jedna od opcija posto sam nabavio dosta nekih creva

i onda bi sproveo neko crevo ovako i na kraju bi naravno dosao filter

i evo cisto da se vidi kolika je razlika otvora

a evo i jedne felne na koju je namontirana guma,lepo sam ocistio sve rupice od prasine,tako da sad kristali dolaze do izrazaja samo sto se ovde ne vide na slici
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

ipak je ovako odradjeno ovo za filter,i nisam stigao da postavim amortizere
evo nekih slicica kako mu stoje felne

a evo i kako sam odradio ovo za filter
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

evo nekih novih slicica,palo je pranje i lepljenje nalepnica

evo i kako stoji nalepnica
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

RECARO sedista:cool:
evo slicica,ne znam zasto su okrenute ovako kad sam ih ja vec rotirao,ali ajde

dajte neke predloge u koju boju da ih presvlacim,ili u koje kombinacije boja
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

cacak-76.jpg

cacak-79.jpg

zlatibor-48.jpg

photo254y.jpg

lakee34.jpg

DSC09753.jpg

evo par slika sa VW skupa u cacku i zlatiboru
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

danas malo oprao sedista,prvo ih lepo isprao,i onda naneo neko sredstvo za namestaj,i krenuo lagano cetkom i posle isprao,nemam slike kakva su bila pre nego sto sam krenuo

sad se suse,videcu da ih ubacim sledece nedelje,ne mogu da izdrzim,a kad kupim materijal onda na presvlacenje ;)

evo nekih slicica od pre nedelju dana
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

evo danas se radilo malo oko motornog prostora,ja sam prezadovoljan kako je ispalo,sutra cu jos neke stvarcice da odradim,ali sve zavisi od vremena

jos malo se radilo danas,ispolirao sam i cevku sto ide do filtera wub i skino sam neki pleh koji je bio truo,a i sad ne vrsi nikakvu funkciju...

i evo tog pleha

trebam da vidim u koju boju da ofarbam ovu granu,samo moram sa nekom farbom koja je za visoke temperature


evo i neke slike od pre 2-3 dana kad sam bio na tehnicki...kao da sam znao koliko da ga spustim :D sve u milimetar :D
IMG_0805.jpg

IMG_0806.jpg

IMG_0807.jpg

a evo i slike sedista,jedno sam rasturio zato sto je naslon bio iskrivljen pa je morao da se vari
IMG_0817.jpg

IMG_0814.jpg

IMG_0815.jpg

IMG_0811.jpg

IMG_0812.jpg

posto su neke slike nestale dodao sam ih sad,jedino su ove poslednje od tehnickog stvarno od pre 2-3 dana ovo je sve od ranije ;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......postavljena sedista :D

konacno sam nasao materijal,tj sestra mi je nasla u minhenu,i nije uopste jeftin
evo ga materijal... wub wub wub
37868_1430655100277_1649871648_9870.jpg
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......postavljena sedista :D

evo doslo vreme da se menja ulje i filter...a posto mi je pukla kociona cev,i nju sam promenio...i krenuo sam kod majstora pa sam stao i napravio neku sliku
IMG_0855.jpg

IMG_0853.jpg

prilaz kod majstora,opet u milimetar wub
IMG_0857.jpg

i evo neke slike sedista,cisto da vidite razliku sa sinama od golfa 1 i od golfa 3
IMG_0861.jpg

IMG_0860.jpg

IMG_0863.jpg

IMG_0859.jpg

IMG_0866.jpg
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......postavljena sedista :D

e posto se juce zavrsili ispiti...danas se odmah radilo biggrin posto je stara bombina bila prljava,skinuo sam da je ocistim,i onda kad sam vec krenuo sve to,reko sto da je ne ispoliram biggrin,i onda je krenulo smirglanje i smirglanje,treba jos da se smirgla ovo je cisto malo grubo,ali za danas je gotovo,a i trebam da kupim smirgle,i onda sam lepo prebrisao vecinu creva posto je moj "pametni" farbar sve zafarbao jel ga je mrzelo da zastiti boodala...inace imam jos jednu rezervnu koja je u boljem stanju i ona ce verovatno da bude za svaki dan,a ova polirana ce biti samo za skupove,ali vidite da se jos vide risevi tako da mora jos da se polira ;) evo slicica
ovako je izgledalo pre nego sto sam krenuo
IMG_1295.jpg

IMG_1296.jpg

IMG_1297.jpg

IMG_1299.jpg

IMG_1300.jpg

IMG_1302.jpg

IMG_1301.jpg

IMG_1307.jpg

IMG_1305.jpg



evo komentari ovde....
http://www.bhtuning.com/golf-mk1-by-srecko-stigle-gevinde-kw-t-24063-14.html
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......postavljena sedista :D

evo malo se ponovo poliralo :D isprobao sam malo novu pastu i vidi se razlika,mozda ne toliko na slici ali se vidi,desno je ta nova pasta,levo stara
IMG_1324.jpg

a ovako je izgledala brava pre poliranja
IMG_1322.jpg

a ovako posle
IMG_1320.jpg

IMG_1319.jpg
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......postavljena sedista :D

najljepsa unutrasnjost koju sam vidio kod jednog keca (osim papucica koje su kamionske i patosnica koje su kic :)), posle presvlacenja sedista to ce vec da bude pure sex....
uopce jedan od najljepsih jedinica na forumu ;)
vidim ne stedis ni na ulju za njega, odlicno ga njegujes...svaka cast ;)

p.s. skidaj navlaku s volana, i mogao bi neki ljepsi volan doci ;)
 
Top