golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

evo nekih slika pre poliranja alternatora,i upravo kacim ove posle clap clap
IMG_1733.jpg

IMG_1732-1.jpg

IMG_1734.jpg


evo posle poliranja,slikano je iphonom pa nisu bas neke slike,ali je dosta dobro ispalo po meni
IMG_1819.jpg

IMG_1815.jpg

IMG_1816.jpg

IMG_1817.jpg

IMG_1818.jpg

IMG_1814.jpg


inace ovo gde je rdjavo,to je namerno ostavljeno,jel ce ici u crnu i to i ove lopatice kako se vec zovu
 
Legend
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

tako se to radi srecko ., svaka cast
samo pazi ako gdje motor budes prao ,kanu li imalo one kiseline ,sve pobijeli .....
ako vec nisi.......odradi zastitu ispod motora da se sto manje prlja motorni prostor i da nema prskanja odozdo
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

znam to za tu kiselinu,a sto se tice zastite to mi je isto u planu samo moram da vidim nekako da nabudzim od golfa 2,ili da mi neko napravi ...hvala enese ;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

srele, ne daj boze da zima traje jos do jula...ti bi ispolirao citavog keca:lol::lol::lol:

salim se, super odradjen posao;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

:lol::lol::lol::lol: vala da znas,jos kad bi imao kod koga lepo da izvadim motor pa da lepo ofarbam taj deo gde je motorni prostor i da sve izglancam,ali dobro bice i to jednom....hvala puki
 
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

kakva perfekcija :cool: svaka cast stvarno sam odusevljen kako sredujes sve a posebno motorni prostor, potrudi se da sto prije bude zastita na na autu za motor, steta je da se to uprlja ;)

ako moze jedna slika motornog prostora kad vratis alternator :icon_smile:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

hvala puno svima,videcu da to bude u skorije vreme,a i u ostalom auto se ne vozi po kisi,osim ako se me ne iznenadi kisa pa bas moram....veci deo je u garazi....bice slika cim otopli;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

svaka cast srecko, ovo odlicno izgleda, samo kako ti rece eness morat ces neku zastitu da nabavis, bit ce potesko bez nje da odrzavas motorni prostor
kao sto puki rece, da zima jos traje sami Bog zna sta bi sve ispolirao:cool::cool:
samo naprijed drugar, odlicno to radis:icon_smile:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

danas sam svasta nesto odradio,ofarbao one delove koji su bili rdjavi na alternatoru,ali sam ih pre farbanja lepo ocitio,ofarbao one plastike koje idu na A stubu...postavio alternator na auto,ali posto auto nije bio paljen cele zime,akumulator se ispraznio tako da nisam mogao da ga upalim...
a da,i posle svega toga,dodjem na ideju da skinem onaj lim zajedno sa ventilatorom i da ga samo ocistim i ofarbam,ali sam se predomislio i krenuo da ga poliram biggrin tako da ce i on biti ispoliran,danas sam da kazem 70% zavrsio krupnom smirglom,ostalo je da krenem polako sitnijom i to je to
zaboravio sam da slikam kako je bilo pre,ali u glavnom bilo je dosta prljavo,rdjavo... A sad je trenutno ovako
IMG_1883.jpg

IMG_1884.jpg
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

ti si luuuuuud :lol::lol::lol::lol:
ali u pozitivnom smislu:icon_smile:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

Svaka cast, bgm potroseno je mnogo vremena i zivaca na ovaj motorni prostor;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

:lol::lol::lol: hvala puki :icon_biggrin: inace sutra bi trebalo da sredim suvozacevo sediste,tacnije da ga spustim na odgovarajucu visinu posto je ovako visoko,i onda mogu da se bacim na unutrasnjost
hvala svima na komentarima:cool:
 
Top