Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo danas se radilo na muzici, napravljeno jako puno posla, cak sam imo i ispomoc od tuleta i ovom prilikom mu se zahvaljujem, radilo se do kasnih sati uvece, sad malo odmora koji dan pa opet nazad na poso ... panele cu vjerovatno jos malo prepravit prije tapaciranja a cak i da ne prepravim, zadovoljan sam postignutim, izgledaju super i mislim da ce bit jos tovar bolje dok zavrsim ono sto sam planiro ovo je zasad samo podloga za dalji rad, gepek je samo nabacan reda radi da sta calaka to tek treba da se radi i iduce sta se bude radilo ce bit gepek ... ev slike:











stara muzika ide vani :D ...









cojk bi reko ovdje se radi sta ...













 
Član
sad kad gledam, bolje je ispalo nego sto sam mislio da ce :D

p.s. iduci put zovi... nemoj ja na kafu da zovem, a ti da kazes treba vam radit... :D
 
Član
TuLe je napisao(la):
sad kad gledam, bolje je ispalo nego sto sam mislio da ce :D

p.s. iduci put zovi... nemoj ja na kafu da zovem, a ti da kazes treba vam radit... :D

a ti iduci put ostani do kraja radnog vremena a ne u po posla "et ja moram kuci" :lol: ...
 
Član
ispast ce ovo bolje nego sam ja ocekivao,kad ja,odnosno ako se ja budem okrenuo radovima na muzici morat cu te angazovat da mi sta sredis po tom pitanju;););)
samo nastavi dalje s radovima,i redovno ubacuj slike,da pratimo i mi koji nismo u toku:cool::cool:
 
Član
eddo je napisao(la):
sto se tice mehanike mislim da je gotovo sve, elektronika je takodje zasad sve u funkciji i nemam problema ... jedina stvar koja je ostala je boja, i to ne sad da se mora kompletno auto radit nego ima par mjesta sto zelim da se sredi i popravi vecinom donji dio auta i da se ispolira i nemam vise sta popravljat, dalje idem trazit felge i eventualno zamjenit trenutni ovjes nekim gewindama ...

Evo vidje ovu sliku sjeti se tvog keca



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
toooooo je to :) ... eh to se meni sviđa ... čisto i "normalno" :) ... tako nesto i ja ganjam ... svaka cast na slici drug :cool: ... evo plus ;) ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top