Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mah daju se one i napravit od celicara i cak sam naso i leekove koji to daju kromirat al ne da mi se jos uc u takav projekat, prvo da vidim hocel se moc izganjat alu felga siroka pa ako to propadne onda cu razmisljat o ovoj opciji ... al daleko je meni jos do felgi, to ce bit medju zadnjim stvarima ;) ...
 
Član
vidicemo jbga sta ce i kako bit znam samo da stvaaarno necu svasta ... celicare nisu lose al brate alu je alu i chrome je chrome :cool: ...
 
Član
ou ovakvog kad bi ga sredio i kad bi uradio ono sto si mi prico onda te cekam u maju da idemo na worthersee treffen :)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ou ovakvog kad bi ga sredio i kad bi uradio ono sto si mi prico onda te cekam u maju da idemo na worthersee treffen :)

tad cu ja vjerovatno bit u americi negdje na jednom od 23 "carnival" kruzera :lol: ... al kad se vratim i abd zavrsim keca definitivno more ;) ...
 
Član
evo par novih fotkica cisto da ne mislite da se ne radi. u medjuvremenu se mjenjo motor, ubacen opet 1.3 tasovac koji je navodno preso svega 73.000. motor se ponasa odlicno. ujedno je i promjenjen kompletan izduv, stavljeno sve novo i prezadovoljan sam. onda sam se malo poigrao sa stopovima, zmigavcima i prednjim VW znakom. trenutno je sklonjen TAS znak al planiram i njeg vratit u neko skorije vrijeme. napokon sam se malo poigro i sa gepekom, jos nije sve gotovo ali polako se i to dovrsava. dalje u planu je postavljanje plastika na rubovima blatobrana pa abd i neke felge ali to ce sve najvjerovatnije morati cekati neko vrijeme posto cu uskoro ponovo vani pa kad se vratim ... evo nekih slikica do iduceg update-a ...











 
Član
evo gepek gotov zasad, ostala samo jos kutija da se slozi al to ce morat pricekat neko vrijeme!





 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top