Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
eddo je napisao(la):
pukim48 je napisao(la):

pu je*em ih nepismene ja trazio lezajeve oni meni dali solje ... valja ih sutra otic vratit i izgalamit se na njih ... (jedva sam ceko da neko kaze to sto si ti reko da se mogu pravit glup :)) ... :lol:


nosaci amortizera sa lezajevima....aksijalni lezajevi valjda...sta je belaj? :cool:
 
Član
ma da, to je to...strucno receno....a u narodu...solje...
doduse...postoje i mali lezajevi koji se mogu odvojeno kupiti za solje;)
 
Član
Danas zamjenjene solje/nosaci sa lezajevima/aksijalni lezajevi i auto je stvarno skroz drugo, nemrem vjerovat kolko te gluposti znace kad je osjecaj u voznji u pitanju ... evo par slika stari vs. novi:






i kupio sam sebi malo krompira i piletine i sad odo da se najedem ko pravi :cool: ... :D



i ja bi reko da ova tema postaje masna :lol: ...
 
Član
hmmm ... nisam sliko al ubacen je player i pripremljeno je sve da se sutra pocne sklapat ... pa budu i slike sutra ;) ...
 
Član
fino ti ovo radis, mehanika pa sve ostalo,to mi se svidja. Samo naprijed drug,i slozi tu muziku vise,i daj slike cim prije;);)
 
Član
eto danas napokon krenem da radim sa muzikom i pocnem rezat da radim panel i odma mi crkne ubodna pila ... otvorim da vidim sta bi kad ono cetkice se istrosile ... i opet me zeznuse ne stigoh ama bas nista oko muzike uradit ... stvarno mi se ne da jebote ... sutra idem trazit nove cetkice i cim sklopim ubodnu nebitno bila to nedjelja il srijeda il bilo koji dan u sedmici zaputicu se u zivinice u radionu da radim muziku i necu maknut niđ dok ne zavrsim ama bas sve sta sam naumio!!! nemre vise ovako :icon_evil: ...
 
Član
ma haj nema veze uspio sam ja opet danas malo lickat keca, sredjujem ga lagano i pripremam za muziku ;) ... najgore mi je sto vec imam u glavi otpriiiiilike osjecaj kako ce to sve da svira i nebudel bilo tako kako sam ja zamislio uuuuuu nece valjat :D ... al ako bude :):):):) ...
 
Član
evo danas uradio napokon i optiku, spoji ga cojk na komp i kako se pojavi slika citiram ga: "jao majko draga" :lol: ... reko sta si ocekivo da sam ti doso sa pravim autom na optiku :D ... uglavnom sad je auto za ne prepoznat koja razlika ... ev par slikica:







takodje sam stigo kupit cetkice za ubodnu pilu, 8KM par, postavicu ih u toku dana pa ako ne budem imao nikakvih obaveza sutra, vracam se nazad u radionu da radim muziku ...
 
Član
malo koga ces u ovo doba vidjet da radi optiku na kecu, sve je to totalno zapusteno i neuredno,trapovi nula poena,drago mi je sto vidim kako ti sredjujes svog keca,i vjerujem da ce to sve biti odlicno,samo polako,dovest ces ga u zavidno stanje;)
 
Član
sto se tice mehanike mislim da je gotovo sve, elektronika je takodje zasad sve u funkciji i nemam problema ... jedina stvar koja je ostala je boja, i to ne sad da se mora kompletno auto radit nego ima par mjesta sto zelim da se sredi i popravi vecinom donji dio auta i da se ispolira i nemam vise sta popravljat, dalje idem trazit felge i eventualno zamjenit trenutni ovjes nekim gewindama ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top