Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eto sad napokon imam svu muziku, treba je samo jos ugradit ... sutra nemrem nista radit imam privatnih obaveza, preksutra abd planiram ujutru za zivinice i necu se vracat kuci dok ne sklopim muziku ... osim ako se planovi igrom slucaja poremete ... moram isto uzet pomjenjat lezajeve prednjih amortizera da bi mogo uradit optiku i auto bi trebalo bit kompletirano i bez mane ... poslje tog mi samo jos ostaje da nadjem felge i zavrseno :cool: ...
 
Član
ma kupio sam ja pojacalo daleko prije felgi samo sto je tek sad stiglo :D ... a Nexa felge su prodate jer imam drugacije planove :cool: ...
 
Član
isprobo, sve uredno :cool: ... moracu samo jos uzet bijelih dioda da pomjenjam ovo plavo osvjetljenje jer ce i gepek bit osvjetljen bijelo pa da je sve isto ;) ...
 
Član
evo danas uzeti lezajevi prednjih amortizera da se promjene i trapovi svi zavrseni ostaje samo optika da se uradi i toj to :cool:



 
Član
pukim48 je napisao(la):

pu ***** ih nepismene ja trazio lezajeve oni meni dali solje ... valja ih sutra otic vratit i izgalamit se na njih ... (jedva sam ceko da neko kaze to sto si ti reko da se mogu pravit glup :)) ... :lol:
 
Član
felge su odlicne bile, al 300 je 300 ... :cool:

i sad se mogu vidit na bijeloj jetti sto bude kod poste ;) ...
 
Član
lezajevi za solje su oko 10 maraka komad, ako se ne varam a solje sam ja placao po 20 maraka komad;)
jbga...odu pare iz dzepa bez razloga dok si rekao keks:icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top