Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Član
Auu extra ce ovo da bude sad vidjheh da si odlucio umjesto gti motora ubaciti VR :cool: bit ce extra,zvuk na tim motorima je savršen a i idu da valja :cool:;)
 
Legend
cestitam prijatelju, za sada mi je pored enesove, tvoj golf 3 jedan od najljepsih na nasim prostorima :)
sretno u projektu, jedva cekam da vidim kako ce to sve izgledati ;)
 
Član
Svaka cast , sretno u nastavku . Nista ljepse nema nego kada izgled spolja prati ono ispod haube , Sve pohvale.
 
Član
kompletirat ces projekat napokon, najvecim djelom, sto nije mala stvar ...
na kraju dolazi slag, vecu legendu u kultu tuninga nisi mogao odabrati od VR-a..
kad se zavrsi napravi jedno 20 slika i 10 klipova :cool:
svaka cast
 
Član
neznam druze od dosta ljudi sam cuo da nesimpatisu taj motor zbog performansi,,neide bas za tu kubikazu 2.8 i 174ks nemislim ti nista lose druze samo tako sam nacuo price ali jest da je zvuk boli glava;)
 
vr je vr al ima svoje mane i prednosti vise mana nego prednosti al eto nek bude sa srećom mozda budes imao sreće s motorom jer znam da su preosjetljivi
 
shurda je napisao(la):
neznam druze od dosta ljudi sam cuo da nesimpatisu taj motor zbog performansi,,neide bas za tu kubikazu 2.8 i 174ks nemislim ti nista lose druze samo tako sam nacuo price ali jest da je zvuk boli glava;)

Druze pitaj tih momaka sto to pricaju jeli koji od njih vozio "dobrog" vr6 ili bolje receno ikakvog, to su inace price reklo kazalo. ja sam kupio 95 godina 2.9 sa oko 160 hiljada na satu i u kombinaciji sa ovim americkim mjenjacem ce biti zestoka igracka. Mada nisam kupio auto da se ganjam uvjek naidje brza masina, trebao mi je pouzdan dugotrajan i nekvarljiv motor koji lijepo izgleda a pogotovo se dobro cuje tako da je vr6 upravo moj izbor.
Ja sam se vozio u vr6 2.9 koradu i malo je reci da auto brutalno ide.
 

IGY

Član
pusti se prica, furaj svoj film i vozi auto sa 2.9 motorom
samo naprijed i da kako treba zarezi ta motorcina ;)
 
Član
pusti ti price jer ti ces to sipati i voziti

imam savjet jedan , ako slucajno budes htio nesto od tunniga motora da radis slobodno se javi onom mom sugradjaninu iz Sanskog Mosta sto je imao passata vr6 2.9 pa je busio glavu pa na kraju 3.0 motor bio:D:D:D




Zivio ti meni drug i jednom dodjes u Sanu da pijemo kafu ...


VR6 - ONLY MILK AND JUICE COME IN 2 Litres:lol::lol:
 
Član
rale_cazin je napisao(la):
shurda je napisao(la):
neznam druze od dosta ljudi sam cuo da nesimpatisu taj motor zbog performansi,,neide bas za tu kubikazu 2.8 i 174ks nemislim ti nista lose druze samo tako sam nacuo price ali jest da je zvuk boli glava;)

Druze pitaj tih momaka sto to pricaju jeli koji od njih vozio "dobrog" vr6 ili bolje receno ikakvog, to su inace price reklo kazalo. ja sam kupio 95 godina 2.9 sa oko 160 hiljada na satu i u kombinaciji sa ovim americkim mjenjacem ce biti zestoka igracka. Mada nisam kupio auto da se ganjam uvjek naidje brza masina, trebao mi je pouzdan dugotrajan i nekvarljiv motor koji lijepo izgleda a pogotovo se dobro cuje tako da je vr6 upravo moj izbor.
Ja sam se vozio u vr6 2.9 koradu i malo je reci da auto brutalno ide.

nemojte ljudi odma mene napadat ja samo kazem sto sam cuo,a i zajeb sam napravio konto sam da si kupio 2.8 izvini moja greska ;)
 
Sta je to 2.9?
Nije bitno jeli ima na satu 100 ili 500 tisuca vr ko vr nije kvarljiv motor sto se tice mehanike...ali zato popratne sitnice su osjetljive i kostaju...i da malo je tih vr-ova koji idu kako treba jer jedna mala sitnica na tom motoru ti moze zadati glavobolju kakvu ni ne pomisljas...ja se nadam da ce sa tvojim biti sve u redu i da ce biti dobar bas kao sto ti kazes,jer rekao sam ti vec na vwcc trebalo je imati muda i kupiti vr-a bez da ga upalis i probas...znaci sve na srecu...no da nepisemo gluposti,ajde ti to sto prije ubaci pa nam javi dobre vijesti;)
 
Član
Brate za ovu ideju da si blize poklonio bi ti svoj par ruku na koliko god dana treba da to zavrsis i upasujes :) Svaka cast 2.9 hohohohhl ..... :cool:
 
Top