Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Auuu ovo je za poludit pa neki zakoni u ovoj drzavi nisu normalni, danas sam isao precizirati cjenu legalne papirologije za ovaj motor i oko 640km!!!! nemogu vjerovati, pa ne uvozim ja iz golfa 6 gti motor ccc
Najvjerovatnije cu vratit kaparu i odustat od ovog imam par ponuda za vr6 na bosanskim papirima za duplo manje para mozda to uzmem nisam vise neznam sta dalje...
 
Legend
repariraj ti svoj motor , i budi rahat bez sranja , jesil o tome mislio veceras na kafi ?? jbg sranje
 
Najvjerovatnije picim za po vr6, na vrh glave mi je potrosnje od 9-10 litara a vozim 1.6, onda bar kad trosi 12 vozim vr i osmjeh na licu :)
 
Ovako danas je potrvrđeno kupio sam vr6 motor sa instalacijom bez mjenjaca na bosanskim papirima ugovor je napravljen u subotu stize u cazin :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

Zamolio bi sve koji znaju ima li ko u sarajevu mjenjac sa poluosovimanama da prodaje jer u subotu krece kamion pa bi mi moglo stici u kompletu sve.
Drzite mi fige da ne popusim na ovom, uzimam motor na slijepo covjek kaze da garantuje da sve radi besprijekorno.
 
Legend
rale_cazin je napisao(la):
Ovako danas je potrvrđeno kupio sam vr6 motor sa instalacijom bez mjenjaca na bosanskim papirima ugovor je napravljen u subotu stize u cazin :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

Zamolio bi sve koji znaju ima li ko u sarajevu mjenjac sa poluosovimanama da prodaje jer u subotu krece kamion pa bi mi moglo stici u kompletu sve.
Drzite mi fige da ne popusim na ovom, uzimam motor na slijepo covjek kaze da garantuje da sve radi besprijekorno.

javi se edo_16v on bi morao znati ili Ligi
;)
 
Mozes li nazvati ih hica mi je pojavilo mi se previse nekih sitnica pored toga pa da znam na cemu sam

Nadjen mjenjac sutra idem po njega :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
krenulo je :)
 
Evo ekipa napokon dobre vjesti sad sam sa puta kupio sam sve sto mi je falilo za vr6, naletio je komplet stranac i danas sam uzeo Mjenjac u kompletu sa kinetickim zglobovima i poluosovinama, hidraulicno kvacilo, alanser, saltung na sajle, ramena kompletna nova sa velikim hladnjakom i 2 propelera. sutra vece stize ostatak i onda montiranje jednostavno nemogu docekati :)

1fwfgw.jpg


ak79fn.jpg
 
Član
Kakav ti je bio hladnjak ako si morao uzeti novi ovakav sa 2 propelera :icon_question:
Sretno u nastavku :cool:
 
Danas lijepo vrijeme pa smo ja i kolega Elvis ( harli) temeljno ocistili djelove koji su jucer stigli prije montiranja.

2hq4g2r.jpg


208bbd3.jpg


aoun0l.jpg


30voyyq.jpg


167tpud.jpg


zitvo5.jpg


eto to je to za sad nocas abd stize i masina pa ce i ona ovako na temeljno ciscenje prije ubacivanja
 
Top